استخدام حسابدار جهت شرکت معتبر پیمانکاری بازرگانی

15 روز پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم یا آقا
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
تخصصی
روزهای مورد نیاز
چند روز در هفته (توافقی)
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
شیفت کاری
ظهر
آدرس
تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، خیابان ویلا.

توضیحات آگهی دهنده

با سلام نیاز به حسابدار خانم یا آقا جهت شرکت بازرگانی و پیمانکاری بصورت نیمه وقت (3 روز در هفته) مهارت های مورد نیاز: مسلط به حسابداری شرکت های بازرگانی و پیمانکاری مسلط به امور مالیاتی مسلط به تهیه گزارشات و ارائه تحلیل های مالی مسلط به نرم افزار حسابداری و کامپیوتر (اینترنت، ورد، اکسل و ...) لطفا رزومه خود را از طریق تلگرام یا واتس آپ ارسال نمایید. با تشکر

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

آگهی های مرتبط

کاربر پرکاران
عضو پرکاران از 16 روز پیش
شماره تماس تایید شده
تماس از طریق واتساپ

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/5152d1685fcaf6fc
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.