استخدام فروشنده-کارمند مسلط به امور کامپیوتر-جنت آباد

1 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
آقا
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
شیفت کاری
عصر
آدرس
تهران، جنت‌آباد شمالی

توضیحات آگهی دهنده

به ۲ نفر آقا یا خانم به صورت زیر : یک نفر تمام وقت ساعت کار: (۹ صبح تا ۱۰ شب) حقوق ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ + پورسانت فروش یا دو نفر نیمه وقت به صورت شیفتی ساعت کار: (۸ صبح تا ۴ بعد ازظهر ) حقوق ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ + پورسانت فروش (۴ بعد ازظهر تا ۱۱ شب) حقوق ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ + پورسانت فروش فروشگاه محدوده جنت آباد شمالی ترجیحا ساکن غرب تهران به دلیل راحتی در رفت و آمد. مسلط به امور کامپیوتری و فروشندگی : لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل مسلط به ثبت نام های اینترنتی(کار های کافی نت) با حقوق مکفی و شرایط کار راحت **پورسانت فروش** ، اضافه کار در صورت رضایت از کار مزایای فروش هم در نظر گرفته می شود. بیمه ندارد. مرخصی در ماه ۳ روز شماره تماس فروشگاه : شماره تماس همراه : آدرس : جنت اباد شمالی خ جوانمرد خ گل مریم خ علامه طباطبایی

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/25bf3dfd10dd7810
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.