استخدام منشی خانم ، نیمه وقت

12 روز پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه همکاری
توافقی
روزهای مورد نیاز
چند روز در هفته (توافقی)
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
شیفت کاری
تعیین بعد تماس
آدرس
تهران، هفت حوض

توضیحات آگهی دهنده

✨استخدام منشی خانم شرکت رفاه خاورمیانه با تائیدیه قوه قضائیه برای تکمیل کادر خانم خود در شعبه هفت حوض ، چهار راه تلفن خانه از تعدادی خانم دعوت به همکاری مینماید. ✨شرایط کاری ⭐محیط کاملا خانم ،وحرفه ای ⭐ساعت کاری از ۹ صبح الی ۱۵ ⭐شرایط دانشجوی ⭐ تعطیلات رسمی شرکت تعطیله لطفاً برای اطلاعات بیشتر و آدرس دقیق برای مصاحبه حضوری مشخصات خود را در واتساپ پیامک کنید . نیاز به سابقه کاری نیست ما طی ۳ روز آموزش های لازم رو به شما میدهیم. ✨ظرفیت محدود (۴نفر)✨ ✨جذب به مدت یک هفته ✨

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

آگهی های مرتبط

کاربر پرکاران
عضو پرکاران از 8 ماه پیش
شماره تماس تایید شده
تماس از طریق واتساپ

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/355fa3df450e60da
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.