استخدام پرستار در خانه

12 روز پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
آدرس
تهران، آهنگ
سن
تا 40 سال
◄ هشدار پلیس
* لطفا هیچ مبلغی را بصورت از راه دور و قبل از حصول اطمینان بصورت حضوری بابت دریافت کار پرداخت ننمایید *

توضیحات آگهی دهنده

با سلام به جهت نگهداری از همسرم که به تازگی عمل جراحی انجام داده نیازمند یک پرستار خانم با شرایط زیر میباشیم: خانم متعد و منظم.ترجیحا مجرد به جهت مشغولیت کمتر ایشان. به صورت نیمه وقت از 8 صبح الی 6 عصر. و یا به صورت تمام وقت با جای خواب و اتاق مجزا و تامین وعده های غذایی. انجام پخت غذا برای بیمار. داشتن معرف و یا ضمانت جهت حسن انجام کار. صبوری و داشتن رفتار دلسوزانه با بیمار. ضمنا حجم کار کم هستش بیشتر جنبه مراقبتی مطرح هستش. لطفا با توجه به توضیحات مشخصات خودتون رو به واتس آپ ارسال کنید. در صورت تایید تماس میگیرم خدمتتون.

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی
کاربر پرکاران
عضو پرکاران از 12 روز پیش
شماره تماس تایید شده
تماس از طریق واتساپ

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/55c9e2113f6ab972
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.