استخدام کمک حسابدار بی تجربه و کارورز

1 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم یا آقا
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
شیفت کاری
تعیین بعد تماس
آدرس
تهران، میدان انقلاب

توضیحات آگهی دهنده

شرکت حسابداری آراد از بین جوانان جویای کار و مبتدی و بدون سابقه کار حتی سایر رشته ها بصورت تمام وقت و نیمه وقت استخدام مینماید. لازم به ذکر میباشد که کلیه افراد توسط مدیریت شرکت حسابداری مورد آموزش قرار میگیرند و با نرم افزارهای بیمه و مالیات و نرم افزار هلو و سپیدار و اظهار نامه مالیاتی و گزارشات فصلی و ارزش افزوده آشنا میشوند لازم به توضیح میباشد که کلیه افراد شامل خدمات رایگان، معرفی به کار و سابقه کار و پشتیبانی رایگان میشوند. لطفا جهت مشاوره شدن(رایگان) به آدرس میدان انقلاب،ابتدای کارگر جنوبی،بن بست مهستان،برج مهستان ،ط7 واحد در 703 مراجعه نمایید. مشاورین ما تمام شرایط و ویژگیهای حسابدار شدن را به شما اریه میدهند. حقوق تمام وقت بصورت وزارت کاری حقوق نیمه وقت بصورت توافقی ساعات کاری تمام وقت از 9 تا 5 بعد از ظهر تلفن اولویت با افرادی میباشد که حضورا در ساعات اداری مراجعه نمایند. با ما رشد کنید ومدیر مالی شوید لطفا فقط با شماره موبایل تماس حاصل شود ویا ارسال عدد 1 به شماره واتساب آدرس ایمیلehsan.mohammadi63@yahoo.com

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

آگهی های مرتبط

کاربر پرکاران
عضو پرکاران از 1 سال پیش
شماره تماس تایید شده
تماس از طریق واتساپ

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/37d80f5303840c53
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.