اعطای نمایندگی فروش و خدمات بیمه کالای دیجیتال در سراسر کشور

1 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم یا آقا
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
روزهای مورد نیاز
چند روز در هفته (توافقی)
شیفت کاری
تعیین بعد تماس
آدرس
# لطفا ابتدا تماس بگیرید

توضیحات آگهی دهنده

"بیمه من "24 به عنوان اولین و کاملترین سرویس بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی در ایران، با هدف کارآفرینی و همچنین توسعه دسترسی تمامی کاربران دستگاههای دیجیتالی به این سرویس ، مبادرت به توسعه شبکه فروش و ارائه خدمات ویژه در سرتاسر کشور ایران با امتیازات خاص و تشویقی برای متقاضیان نموده است. دعوت به همکاری "شرکت پارس رسانه" به عنوان بنیانگذار و صاحب امتیاز این سرویس از فعالان در زمینه فروش کالاهای دیجیتالی ( موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کنسول بازی ، ساعت هوشمند و ... ) و دیگر علاقه‌مندان برای همکاری دعوت به عمل می آورد. 👥 متقاضیان محترم جهت دریافت نمایندگی فروش و یا خدمات و یا بازاریابی ، با مراجعه به لینک صفحه زیر نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند: *************

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

آگهی های مرتبط

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/5aef450142be1dc
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.