خانم آشنا به کامپیوتر و فضای مجازی

5 روز پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
ماهانه
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
شیفت کاری
تعیین بعد تماس
حداقل حداکثر دستمزد
تهران، میدان ولیعصر

توضیحات آگهی دهنده

حقوق ثابت دو ملیون و پانصد هزار تومان شرکت معتبر پوشاک و چاپ و طراحی جهت فعالیت در فضای اینیستا و تلگرام و تبلیغات میدانی در زمینه مد و پوشاک و پارچه از دو نفر خانم به صورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری مینماید شرایط کاری به شرح ذیل میباشد ساعت کاری 9 صبح الی 18 پاره وقت و تمام وقت بیمه و مزایا محل شرکت چهارراه ولیعصر کمتر از 30 سال مجرد آشنا به کامپیوتر و اینترنت حقوق ثابت دو ملیون و پانصد هزار تومان دارای روابط عمومی بالا جهت اطلاعات بیشتر کلمه (فضای مجازی) به تلگرام یا واتس آپ ارسال شود. با تشکر از توجه شما کار جوی عزیز

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

آگهی های مرتبط

کاربر پرکاران
عضو پرکاران از 5 روز پیش
شماره تماس تایید شده
تماس از طریق واتساپ

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/eafb4b75254a9b8
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت و مشاهده آگهی شغلی ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا اقدام لازم صورت پذیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.