فروشنده حضوری تمام وقت و نیمه وقت

1 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم یا آقا
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
شیفت کاری
عصر
آدرس
تهران، میدان انقلاب

توضیحات آگهی دهنده

استخدام تعدادی فروشنده 20 تا 30 سال جهت فروش محصولات مرتبط با لوازم آشپرخانه X کار ویزیتوری و دستفروشی نیستX با سابقه یا بدون سابقه (حرفه ای یا مبتدی) ارتقاء شغلی تا بالاترین درجه فروش ساعت کاری شیفت صبح 9 الی 15:30 شیفت بعدازظهر 14:30 تا 21 تمام وقت 9 الی 21 حقوق ثابت نیمه وقت (2.5 الی 3.5 میلیون) + پورسانت+ پاداش تمام وقت (4.5 الی 6 میلیون)+پورسانت+ پاداش حقوق ثابت ربطی به میزان فروش ندارد و با هر میزان فروشی، حقوق ثابت را دریافت می کنید. محل کار در یکی از شعبات فروش واقع در محدوده مرکزی، غربی و یا شمال تهران می باشد. داشتن گوشی اندروید الزامیست. امکان کار برای افرادی که ساکن کرج هستند نیز وجود دارد. *فقط در ساعات اداری تماس گرفته شود* #در عدم پاسخگویی واتساپ پیغام بذارید ** برای مصاحبه با ارسال مشخصات در واتساپ هماهنگ شوید. ** محل مصاحبه نارمک می باشد.

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/23c4f6770b549be5
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.