فروشنده خانم پاره وقت (پوشاک زنانه)

2 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم
مدرک تحصیلی
دیپلم
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
نحوه محاسبه دستمزد
ماهانه
شیفت کاری
عصر
حداقل حداکثر دستمزد
700000
آدرس
تهران، نارمک

توضیحات آگهی دهنده

به یک نفر فروشنده خانم باتجربه، خوش برخورد، منظم و با روابط عمومی بالا بصورت نیمه وقت جهت کار در فروشگاه پوشاک زنانه واقع در مجتمع تجاری دنیای نور (بزرگراه رسالت) نیازمندیم. حقوق ماهیانه 700.000 ثابت ساعت کار: از ساعت 5 بعدازظهر تا 10 شب تماس و یا پیام از طریق تلگرام از ساعت 12 ظهر به بعد با شماره 09392482229

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/37d8470616539928
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.