کارگر ساده (ظرفشور)صندوقدار خانم

1 ماه پیش ، تهران ، تهران
جنسیت
خانم
مدرک تحصیلی
فرق نمی کند
نوع فعالیت
عمومی بدون نیاز به آموزش
نحوه محاسبه دستمزد
توافقی
روزهای مورد نیاز
همه روزها بجز تعطیلات
شیفت کاری
عصر
آدرس
تهران، باغ فیض

توضیحات آگهی دهنده

با سلام رستوران سنتی سرای آریایی واقع در مجتمع کوروش به یک کارگر ساده و یک صندوقدار خانم با شرایط زیر دعوت به همکاری میکند. صندوقدار خانم به صورت پاره وقت ترجیحا مجرد آشنا به سیستم،با تجربه،آراسته و روابط عمومی بالا و منظم و دقیق. شیفت صبح از ساعت ۱۱ تا ۵ عصر باحقوق ۳ میلیون. شیفت عصر از ۵عصر تا ۱۱ شب با حقوق ۳میلیون و پانصد‌. بیمه تامین اجتماعی و یک روز استراحت در هفته و مرخصی دو و نیم روز در ماه. کارگر ساده برای ظرفشور خانه تمام وقت صبحانه ناهار شام و جای خواب تمیز حقوق برای شروع به کار ۴ میلیون بیمه تامین اجتماعی و یک روز استراحت هفتگی. لطفاً اتباع خارج فقط در صورت داشتن مدارک تماس بگیرند. خواهش میکنم برای وقت همدیگه ارزش قائل باشیم و برای سوال و جواب بیخود تملس نگیریم توضیحات تکمیل است. درصورت موافق بودن تشریف بیارین به ادرس اتوبان ستاری شمالی مجتمع تجاری کوروش مال طبقه هفتم. تماس از ساعت ۱۱ صبح به بعد.

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

راهنمای خرید امن گزارش آگهی

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/ad/4914145b77898950
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.