نوکاران / ایده شغلی

آرامشی رویایی در پیوند با تکنولوژی - ایده نوکاران

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

ایده مناسب افرادی که علاقه مند به مدیتیشن

در مجموعه مقالات نوکاران شما میتوانید به جدیدترین ایده های شغلی , و جدیدترین ایده های استارت آپی دسترسی داشته باشید . در کنار این مقالات میتوانید به هزاران آگهی استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل نیز دسترسی داشته باشید .
مراقبه کردن و ریکلس کردن میتواند نقس بسزایی در کاهش استرس های روزانه ما داشته باشد .
مدیتیشن در واقع به عملی گفته می شود که در آن برای لحظاتی می توان از دنیای خود دور شد و ذهن و قلب خود را از درگیری های روزمره دور نمود . در واقع تاثیر مستقیم این عمل بر روی مغز از لحاظ علمی ثابت شده است . مدیتیشن به نوعی از مراقبه گفته می شود که باید در فضایی آرام و به دور از شلوغی انجام شود و در آن مانند مراقبه باید تمرکز اصلی روی ذهن و بدن خود باشد . با استفاده از این روش می توان برای سال های طولانی تاثیرات ماندگار آن را در زندگی خود مشاهده نمود .
به گفته بسیاری از دانشمندان بزرگ که بر روی فواید مدیتیشن کار کرده اند، این حرکت می تواند انسان را با خصوصیات واقعی خود آشنا نماید . در نتیجه زمانی که ما بدانیم چه کسی هستیم و هدف ما از زندگی چیست می توانیم به طور مستقیم از افکار خود برای ایجاد زندگی شادتر و سالم تر استفاده نماییم . در اینجا مدیتیشن می تواند کمک شایانی در شناخت ما انجام دهد و آرامش و نشاطی را که می خواهیم ، برای ما به ارمغان بیاورد .

یکی از موارد مورد نیاز برای این امر آرامش است . شما میتوانید در این ضمینه وارد شده و ایده خود را عملی کنید .

مدیتیشن با تکنولوژی :
میتوانید از عینک های VR و هدست های مخصوص استفاده کنید و برنامه خودتان را به آنها متصل کنید و با فراهم کردن تصاویری از مکان های آرامش بخش و دلنواز مانند جنگل و دریا و ... پخش شدن همزمان صدای آب و یا جنگل و ... به این افراد کمک کنید که هرچه بهتر مدیتیشن کنند .
سعی کنید هدست های خود را به گونه ای بسازید که تمامی صدای محیط بییرون را بپوشاند به طوری که چیزی نتواند تمرکز آنان را برهم زند

پیدا کردن ایده های جدید سخت نیست , فقط باید نیازهای روزمره مردم رو بتوانید شناسایی کنید .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/431fee8824dce83d
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.