نوکاران / ایده شغلی

ارتقا شغلی کارمندان و مدیریت کسب و کار , یک ایده برای استارت آپ جدید

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

ایده ای شغلی برای مدیریت انسانی شرکت ها

در مجموعه مقالات نوکاران میخواهیم به شما جدیدترین ایده های شغلی و استارت آپی را ارائه دهیم . در کنار این مقالات میتوانید به هزاران آگهی استخدام شغل دوم و دورکاری نیز دسترسی داشته باشید .

در این قسمت از نوکاران میخواهیم به استارتی آپ های حوزه استخدام و شغلی بپردازیم .
این حوزه جزء در قسمت ثبت آگهی ها در دیگر حوزه ها خیلی وقت است که هیچ پیشرفتی نداشته است و تقریبا ثابت مانده است .

معمولا شرکت ها که دارای تعداد زیادی پرسنل هستند و میخواهند به این افراد در ضمینه های مختلف ارتقا شغلی بدهند همیشه دچار این مشکل هستند که واقعا اصلح ترین افراد چه کسانی هستند .
خب این برای ما نیز سوال نشده است ؟
خب معمولا شرکت ها فرهنگ و سیاست های مختلف و ویژه خودشان را دارند و بهتر است که ارتقا شغلی و امثال آن نیز فقط به این افراد داده شود زیرا بهتر میتوانند سیاست های شرکت را درک کنند و شرکت را بهتر به پیش ببرند .
حتی هنگام تمدید قرارداد نیز این نگرانی وجود دارد که از میان این افراد کدام یک را باید تمدید کرد و اسمترار همکاری با چه افرادی بیشتر به نفع شرکت خواهد بود .

خب برای حل این مشکل میتوان مانند شرکتی در اروپا که اقدام به این کار کرده است عمل کنید .
این شرکت با برگذاری آرمون های آنلاین که نهایتا 5 دقیقه طول میکشد با رفتار شناسی و تکمیل این آزمون ها یک پروفایل برای هر فرد تهیه کند .
 وپس مدیران میتوانند براساس ایین پروفایل نسبت به آینده همکاری با کارمندان خود تصمیم گیری بهتری داشته باشند و بتوانند به راحتی به این نکته برسند که کدام فرد بیشتر میتواند به سیاست های شرکت منطبق تر باشد و قطعا این ایده میتواند باعث رشد بهتر شرکت ها شود زیرا هرجه رفتار کارمندان با سیاست ها و فرهنگ شرکت ها منطبق تر باشد آنها بهتر میتوانند به پیش بروند .

ایده های شغلی را میتوان در اطراف خود جستجو کرد تنها کافی است که نیازهای جامعه و افراد و صنفی را که میخواهیم با آنها کار کنیم را بهتر بشناسیم و پیدا کنیم .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/3d1f3da168fc20f2
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.