منهای بهونه

از ماشین خوابی تا نگهبانی از کهکشان

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش

کریس پرت – کسی که از ماشین خوابی به هالیوود رسید

برای رسیدن به موفقیت های بزرگ , موفقیت های که اسم شما را بر سر زبان ها بیاندازد , باید منهای بهونه قدم برداشت .
در این سری از مقالات منهای بهونه میخواهیم به بررسی زندگی شخص مشهوری بپردازیم که زمانی بی خانمان بوده ولی الان در اوج شهرت است .

سلبریتی که بی خانمان بود :
این شخص که شاید اورا با پارک ژوراسیک و محافظین کهکشان بشناسیم ,
او قبل از اینکه به موفقیت و ثروت و شهرت برسد , یک فرد بی خانمان بوده , در ادامه به داستان زندگی او میپردازیم .
در سن 19 سالگی  از دوستش برای او یک بلیط یک طرفه به مقصد هاوایی  دریافت کرد و راهی هاوایی شد .
او میگوید که ما یک ون را به عنوان منزل خود انتخاب کردیم , هفته ایی 15 تا 20 ساعت کار میکردیم و کار ما بیشتر از این نمیشد و این مقدار کار کردن برای هزینه بنزین و غذایمان کافی بود و راضی بودیم و خوشحال بودیم .

تا اینکه هنگامی که شرکت Bubba Gump Shrimp یک مهمانی برگذار کرده بود و " را داون چونگ  " , کریس پرت را پشت میز دید , و چهره اش او را جذب کرد و از او دعوت کرد که در فیلم نفرین قسمت سوم بازی کند .
خانم چونگ به کریس گفت که میخواهم تو را به لس آنجلس ببرم , و کریس هم گفت : این همان راهی است که میخواهم بقیه زندگی ام را صرف آن کنم .

بله این فرد آقای کریس پرت است .
اما کریس پرت کیست ؟

نام : Christopher Michael Pratt ( کریستوفر مایکل پرت )
تولد : 1979 ( 40 سال سن )
آغار فعالیت : سال 2000

بهترین بازی های اورا  فیلم هایی مانند : "Galaxy Vol. 2 (2017), Avengers: Infinity War (2018) and Avengers: Endgame (2019), "  است .

کسی که از ماشین خوابی و بی خانمانی به فردی مشهور تبدیل شد , شاید راهی باور نکردنی به نظر برسد , اما هرگز برای موفقیت و شروعی دوباره دیر نیست و همیشه میتوان به موفقیت امید داشت , زیرا همیشه تاریک ترین لحظه ها قبل از طلوع خورشید است .
هر زمانی که احساس کردید که به تاریک ترین نقطه رسیده اید بدانید که این نقطه شروع موفقیت های شما خواهد بود .
منهای بهونه مجموعه ایی از زندگی افرادی که با وجود مشکلات مالی یا جسمی و ... توانسته اند به موفقیت برسند را,  جمع آوری کرده است و شما میتوانید از زندگی این افراد و راهی که رفته اند به ایده هایی برای خود برسید .


 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/77af916239964e53
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.