فراتر از سن

از مواجه شدن با مرگ پدر تا جرقۀ یک شغل جدید در 56 سالگی ( خانم تری درهر )

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

زندگی تری درهر در فراتر ازسن, زنی با موفقیت بالا در 63 سالگی

برای شروع هرکاری در هر سنی و هر شرایطی هیچ وقت , هیچ بهانه ای وجود ندارد .
اگر بخواهیم کاری را شروع کنیم میتوانیم اینکار را در هر سنی که هستیم شروع کنیم , برای مثال میتوانیم به زندگی خانم تری درهر ( Teri Dreher ) نگاهی بندازیم ...
اگر در ادامه به این گونه مقالات علاقه مند بودید میتواند در قسمت بلاگ وبسایت پرکاران در قسمت های مختلف از جمله " فراتر از سن " به جستجوی مطالب مفید بپردازید و حتی به آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری دسترسی داشته باشید .

نام : Teri Dreher ( تری درهر )
سن شروع موفقیت : 56سالگی
سن رسیدن به موفقیت : 63 سالگی
ثروت :600 هزار دلار ( در زمان تحریر این مقاله حدود 6 میلیارد تومان )

زندگینامه خانم درهر :

در سال 2007 خانم درهر مجبور بود جان پدرخوانده اش را 5 بار نجات دهد , تا وقتی که متوجه شد مشکلی در ضمینه سلامت و مراقبت های پزشکی وجود دارد و اینکار او را به فکر فرو برد تا ......
اما قبل از آن باید در مورد ایشان بیشتر بدانیم .
به گفته ی خود ایشان " یه روز در کشتی تفریحی به همراه خانواده ام بودم که ناگهان پدرم دچار حمله شد و زندگی اش به خطر افتاد ومجبور شدیم خیلی سریع او را به صورت هوایی به بیمارستان منتقل کنیم و در آن زمان متوجه ضعف ارتباطی بین افراد شاغل در این ضمینه شدم که هرکسی مشغول به کاری است و اشتباهات پزشکی به راحتی اتفاق میافتند و هیچ کسی از آنان سوالی نمیکرد "
شاهد این موضوع بودن به علاوه ی تجربه های بعدی او در بخش مراقبت های ویژه و 40 سال پرستار بودن در این بخش او را هرچه مصرتر کرد تا دست به یک کار جدید بزند .

تولد یک بیزینس :
در سال 2011 و در سن 56  سالگی خانم درهر , یک موسسه حمایت از حقوق بیماران را تاسیس کرد .
او به همراه شش نفر از همکارانش که پرستار بودند که این تجارت را شروع کردند , آنها با این هدف اینکار را شروع کردند تا بتوانند حق و حقوق بیماران را زنده کنند و از حقوق این افراد دفاع کنند , چون تا قبل از آنها کسی نبود از افراد دفاع کند و خیلی از اوقات  حق این بیماران پایمال میشد و هیچوقت طوری که باید به سلامت و درمان آنها پرداخته شود , نمیشد .

خانم درهر و همکارانش شروع کردند از این حقوق دفاع کردن و حتی شروع به آموزش های ویژه ای کردند , خود خانم درهر میگوید که من حتی مربی جهت آموزش طرزبیان و سخنوری استخدام کردم که بتوانم به صورت درست در جاهای مختلف صحبت کنم .

رشد شرکت خانم درهر :
شرکت ایشان تا سال 2018 توانست حدود 20 درصد رشد مثبت داشته باشد و به درآمدزای 600 هزار دلار برسد ( در زمان تحریر این مقاله حدود 6 میلیارد تومان ) یعنی در سن 63 سالگی او توانست به موفقیت چشم گیری برسد و نه تنها به خود بلکه به دیگر افراد و بیماران نیز کمک کند .

نتیجه زندگی خانم درهر :

برای شروع ما فقط باید به داخل زندگی خودمان نگاه کنیم , خانم درهر از یک مشکل سلامتی حاد که پدرخوانده او را تا نزدیکی مرگ برد , توانست ایده و نیازی را کشف کند که هم به حق و حقوق خود برسد و هم نگذارد که این مشکل برای دیگران نیز پیش بیآید , و در نتیجه توانست در سنی که خیلی از ما دست از تلاش میکشیم او تازه شروع به پرداختن به ایده های خود کند و بتواند به موفقیت برسد .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/6dcb40686b4c4007
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.