فروشنده

اصول حفظ مشتریان ثابت و قدیمی " در جهت کسب درآمد بیشتر

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

راه هایی برای فروش بیشتر به مشتری های ثابت و قدیمی

در این از مجموعه مقالات فروشنده در سایت پرکاران میخواهیم اصولی را برای افزایش فروش و ارتباط با مشتری های سازمانی شما آموزش دهیم تا بتوانید یک فروشنده حرفه ایی باشید و در آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری پرکاران شانس بیشتری برای استخدام داشته باشید .
یکی از اصلی ترین راه های درآمدی هر سازمان و فروشنده ایی مشتری های ثابت آنها هستند , افرادی که شما و محصولتان را به خوبی میشناسند و شما با انرژی و وقت کمتری میتوانید به سود و فروش برسید و نسبت به خریداران و مشتریان جدید , انرژی کمتری طلب میکنند .
اما اینکار را چگونه باید انجام داد ؟ خب در ادامه لیستی از نکات و اصول لازم در این کار برای شما قرار داده ایم .

1 . افزایش نفوذ :
* محصولاتی را که مشتری میتواند خریداری کند ولی تا الان نخریده را شناسایی کنید و تخمین بزنید که با توجه به سابقه ی خرید مشتری شما , توان اقتصادی او چقدر است .
* کشف کنید چه چیزهایی برای مشتری شما ارزش است .
* راه حل هایی را برای ارتقا سطح تجاری مشتری هایتان به آنها پیشنهاد دهید , راهی را پیدا کنید  که خودشان نتوانند .
* کاری کنید که مشتری های شما احساس کنند که رابطه خاصی با شما دارند , به پشت شماره ها بروید و اهداف تجاری آنها را کشف کنید .

2 . نقشه ایی برای عمل :
برای مشتریان خود یک چشم انداز در نظر بگیرید تا بتوانید روابط تجاری بیشتری با آنها ایجاد کنید .
* نیازهای مشتری خود را تشخیص دهید و سعی در برآورده کردن آنها کنید , این امر باعث میشود که متفاوت تر از رقبا بشوید و مشتری هایتان انگیزه داشته باشند که به فکر تغییر منبع تامین کننده نباشند .
* کلید فروش بیشتر به مشتری های شما , پشتیبانی بعد از فروش شماست
* سطح اعتماد را بالاتر ببرید

3 . مشتری خود را خوشحال کنید :
اگر هدف شما خوشحال کردن و برطرف کردن نیاز های مشتری باشد , قطعا آن مشتری به سمت شما باز خواهد گشت . مثلا بگوید من به شما 50 درصد تخفیف خواهم داد و مطمئن باشید او به سمت شما باز خواهد گشت .

4 . شخصی سازی راه موفقیت شما :
ما به سمت دنیایی رفته ایم که هر چیزی مختص یک نفر است و دنیا به سمت تخصصی شدن و شخصی شدن میرود , پس هر کالا و خدمات را برای هر شخص متفاوت در نظر بگیرید

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/498ba867ebe766a
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.