منهای بهونه

اطلاعات جهان در دست کودکی تنها و رها شده ( لری الیسون )

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش

موفقیت منهای بهونه لری الیسون

در مجموعه پرکاران شما میتوانید هرآنچه را که به شغل و درآمد مربوط است درکنار هم پیدا کنید , در قسمت مقالات میتوانید به هزاران مقاله مفید در ضمینه ایده های شغلی و در قسمت آگهی ها میتوانید به آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل دسترسی داشته باشید .
در این سری از مجموعه مقالات منهای بهونه , قصد ما معرفی افراد موفقی است که در سخترین شرایط توانسته اند به موفقیت های بزرگی برسند , اگر میخواهید سرگذشت زندگی آنان و روند موفقیتشان را بدانید میتوانید این مقالات را دنبال کنید .

نام : لری الیسون
ثروت فعلی : 68 میلیارد دلار

سختی تا آرامش , راهی برای لری الیسون :
آقای لری آلیسون متولد آگوست سال 1944 در آمریکا است . او در حال حاضر چهارمین فرد ثروتمند آمریکا و ششمین فرد ثروتمند جهان است و یکی از ابر شرکت های تکنولوژی در جهان را دارا است .

پدر او خلبان نیروی هوایی بود , بعد از اینکه لری به سن نه سالگی رسید به ذات الریه مبتلا شد و به همین خاطر این پدر و مادرش او را رها کردند و سرپرستی او را به عمه اش دادند .
آنها بعد از مدتی به شیکاگو نقل مکان کردند . در ابتدا زندگی آنها خوب بود و شوهر عمه اش یک فروشنده املاک موفق بود اما بعدها بخاطر رکود بازار مسکن ورشکسته شدند و دچار مشکلات مالی فراوانی شدند و دچار افسردگی شدند .

روند موفقیت الیسون :
الیسون در دانشگاه ایلینویز در اوربانا تحصیل کرد ، پس از سال دوم ، بدون اینکه امتحانات نهایی را بگذراند ، از دانشگاه استفاء داد و کناره گیری کرد ، زیرا مادرخوانده اش درگذشت . وی پس از گذراندن تابستان سال 1966 در کالیفرنیا ، در آنجا یک ترم در دانشگاه بود که با طراحی رایانه آشنایی پیدا کرد .  در سال 1966 ، در 22 سالگی ، به برکلی کالیفرنیا نقل مکان کرد.
او هوش ریاضی خیلی خوبی داشت .
اولین شغلش را با شرکت Ampex تجربه کرد , و در آنجا با آقای ادگار کاد آشنا شد و در آنجا تصمیم گرفت که در سال 1977 شرکت خودش را افتتاح کند که به یکی از بزرگترین فروشنده های دیتابیس در دنیا تبدیل شد .
 ( در سال ۱۹۷۱ با انجام سرمایه‌ گذاری شخصی به مبلغ ۲۰۰۰ دلار آزمایشگاه‌های توسعهٔ نرم ‌افزار را بنیان گذاشت . در سال ۱۹۷۹ این شرکت به .Relational Software Inc تغییر نام داد که بعدها با ارائهٔ محصول اصلی این شرکت - پایگاه داده اوراکل - و بر اساس نام آن به شرکت اوراکل مجدداً تغییر نام یافت )
کسی که حتی پدر و مادرش اورا رها کرده بودند و بی سرپرست و فقیر بزرگ شده بود توانسته خود را به یکی از ثروت مندان موفق دنیا تبدیل کند . چون همیشه خودش را باور داشت و به پشت سر نگاه نمیکرد و همیشه دیدش به جلو و آینده بود ...


نکته جالب :
لری از سن 9 سالگی تا 48 سالگی هرگز مادرش را ندید و در سن 48 سالگی توانست اورا ببیند .

 

 
 

 

 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/322acbc711599f12
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.