نوکاران / ایده شغلی

ایده ای متفاوت در ضمینه مطبوعات

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

اخبار و علم را به گوش مردم برسانید ...

اگر به دنبال شغل هستید یا به دنبال درآمد کمکی هستید بهترین توصیه به شما شغل دوم و کار در منزل و دورکاری است , با مراجعه به بخش آگهی های سایت پرکاران میتوانید از این آگهی ها بهره مند شوید .
درکنار این آگهی ها میتوانید از هزاران مقاله تخصصی در ضمینه شغل و ایده های شغلی بهره مند شوید .

با توجه به مشغله این روزهای مردم و پر ازدحام بودن زندگی آنها , که همیشه در حال عجله کردن هستند و برای خیلی از چیزها وقت و زمان کافی ندارند .

اما یکی از چیزهایی که خیلی از افراد به آن نیاز دارند , آگاهی داشتن از اخبار روز دنیاست , که همین همیشه در عجله بودن باعث شده است که خیلی از افراد درگیر فیک نیوز ها یا اخبار جعلی و شایعات شوند .

شما میتوانید با راه اندازی برنامه ای برای کمک به این افراد اقدام کنید . اما چگونه ؟
خب شما میتوانید در برنامه خود از افراد بخواهید که علاقه مندی های خودشان را مطرح کنند و بر اساس علاقه آنها مثلا ورزش یا سیاست و یا ... مجموعه ای از اخبار چه اخبار شبکه های مختلف تلویزیونی و چه اخبار مختلف رادیو و یا حتی روزنامه ها را برای آنها در ازای پرداخت حق اشتراکی ماهیانه در اختیارشان قرار دهید اما نکته ای که میتواند شما را از دیگران متمایز کند این است که خیلی ازافراد وقت مطالعه را ندارند و شما با اضافه کردن امکان مطالعه خودکار اخبار میتوانید به آنها کمک کنید و خود را از رقبا جدا کنید .
منظور این است که برنامه شما بتواند متن را به وویس تبدیل کرده و پخش کنید , اینگونه افراد میتوانند در هرجایی از جدیدترین و موثق ترین اخبار بهره مند شوند .


با اینکار هم جامعه را از فیک نیوزها و افرادی که از فرصت ها سو استفاده میکنند نجات میدهید و هم میتوانید مخاطبان تشنه اخبار را که بخاطر ضیق وقت نمیتوانند مطالعه کنند را از جدیدترین اخبار در ضمینه مورد علاقه شان آگاه میکنید .

 

 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/5147996c5dd9da70
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.