نوکاران / ایده شغلی

ایده نوکارانی جدید در ضمینه اخبار

تاریخ انتشار: 15 روز پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
2 دقیقه

اخبار محله , ایده شغلی جدید

در مجموعه مقالات نوکاران به شما جدید ترین ایده های شغلی را برای راه اندازی کسب و کارتان میتوانید به دست بیاورید و در کنار آن از هزاران آگهی استخدام شغل دوم و دورکاری نیز بهره مند شوید .

اطلاع داشتن از همه چیز مهم است اما گاهی نیاز داریم که اطلاعاتی که مربوط به اطرافمان است را داشته باشیم .
برای این کار شما میتوانید برنامه ای را طراحی کنید که به افراد ساکن در هر محله کمک کند که باهم دیگر ارتباط داشته باشند و با هم چت کنند و از احوال هم باخبر باشند و یا بخشی را در آن قرار دهید که افراد وقتی وسیله ای را نیاز دارند مانند آچار یا نردبان یا ... در آن اعلام نیاز کنند تا هم محله ای ها بتوانند آنها رابه این افراد قرض دهند .

همچنین در صورت بروز حادثه ای در آن محل مانند آتش سوزی یا سرقت یا گم شدن کودک و ... بتوانند از طریق این برنامه به هم دیگر اطلاع داده و به هم کمک کنند و این برنامه مراکزی مانند شهرداری ها نیز متصل باشد که شهردارها و افراد مسئول بتوانند وضیعت و مشکلات هر محله را بررسی کنند و به آن مشکلات رسیدگی کنند .

حتی میتوانید بخش های را در این برنامه قرار دهید که وقتی فردی در منزل نیست و مشکلی برای منزلش پیش می آید بتواند به دیگر افراد حاضر در محله که مورد اعتماد وی هستند اطلاع دهد تا به آن مشکل رسیدگی کنند و در صورت امکان آن را رفع کنند .

پیدا کردن یک ایده شغلی خیلی سخت نیست , فقط باید محل زندگی و اطرافمان را با دقتی بیشتر از افراد معمولی نگاه کنم تا بتوانیم مشکلات دیگران را کشف کنیم و برای آن مشکل راه حلی ارائه کنیم در نهایت آن راه حل تبدیل به ایده استارت آپی و شغلی شما میشود .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/4a8ad2dc578c7d65
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.