نوکاران / ایده شغلی

ایده یک استارت آپ مدرن در ضمینه طلا و جواهرات

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

ایده شغلی جدید در ضمینه سفارشی سازی طلا و جواهرات

طلا بازاری همیشه داغ است اما نسبتا بازاری لاکچری نیز هست . افرادی که برای طلا هزینه میکنند گاهی به دنبال چیزهای فراتری نیز هستند .
در مجموعه مقالات نوکارن قصد ما معرفی ایده های نسبتا جدید است تا به واسطه آنها بتوانید به درآمدزایی بپردازید و یا ایده ای برای شروع استارت آپ خود داشته باشید .
در ادامه میخواهیم ایده ای منشعب شده از یک راه قدیمی را به شما معرفی کنیم که میتواند به شما در راه اندازی یک استارت آپ کمک کند .

ایده نوکاران :
 خب افرادی که به سمت خرید طلا می آیند و هزینه ی زیادی را برای آن صرف میکنند , علاقه دارند که طلا و کاری که استفاده میکنند , تک و انحصاری باشد .
خیلی از افراد , بخصوص تازه عروس و داماد های که به دنبال جواهرات و طلاهای شخصی شده برای خودشان هستند به سمت این ایده خواهند آمد .
خب قبل از این نیز در بعضی گالری های جواهرات افرادی بودند که طرح دلخواه شما را روی کاغذ طراحی میکردند و بعد از آن به سازنده میدادند تا آن را برای شما بسازند .

معایت روش قدیمی طراحی :
1 . افراد باید چندین بار به آن گالری مراجعه کنند , یکبار برای طراحی و بار دیگر برای تحویل کالای خود که قطعا با توجه به ترافیک و مسافت های طولانی , اینکار خیلی برای مشتری ها خسته کننده است و تقریبا هر کسی را فراری میدهد .

2 . هزینه بر است , زیرا یا افراد باید هزینه ی آن طراح را بدهند یا خود گالری که در هر دو صورت هزینه زیادی دربر دارد , زیرا طراحی که آنقدر مسلط باشد که طرح مورد نظر افراد را دقیق طراحی کند , هزینه زیادی نیز طلب خواهد کرد .

3 . افراد در محیط گالری شاید راحتی لازم را نداشته باشند .

مزیت ایده نوکارانی ما :
1 .افراد نیازی به مراجعه حضوری ندارند و میتوانند در منزل خود , کالای خود را سفارش دهند .
2 . هزینه کمتری نسبت به استخدام یک طراح  و نقاش دارد .
3 . افراد میتوانند در منزل , دوستان خود را جمع کنند و در محیطی آرام که احساس راحتی دارند طرح خود را سفارش دهند .

حتما کنجکاو شده اید که این ایده چیست ؟
خب شما میتوانید با راه اندازی یک استارت آپ در ضمینه طراحی و سفارش آنلاین طلا و جواهرات به درآمدزایی بپردازید .

چیزی که شما نیاز دارید یک برنامه یا اپلیکیشن است که به واسطه ی آن مشتری ها بتوانند تنها با پرداخت هزینه ای جزئی , خودشان از بین طرح های مختلف و پیش نویس شده و ترکیب آنها باهم طرح مورد نظرشان را انتخاب کنند و این برنامه مستقیما با سازنده جواهرات در ارتباط باشد و بعد از اخذ کل مبلغ یا مقداری از آن , پروسه ساخت آن طرح شروع شود و در پایان نیز یا از طریق پیک یا مراجعه حضوری مشتری , کالا به او تحویل داده شود .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/49ec55ef082b6169
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.