نوکاران / ایده شغلی

بررسی یک استارت آپ بروز در زمینه دورکاری (روابط عمومی مجازی)

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

شغل جدید مجازی , برای کار در منزل / دورکاری

ایده ها همه جا هستند ولی همانطور که همیشه گفته ایم برای ایده ها باید نیاز مردم را شناخت و برطرف کرد.
در این سری از مقالات نوکاران قصد ما معرفی یک ایده جدید برای درآمدزایی و شغلی جدید و حتی شغل دومی جدید است .
این ایده را شما میتوانید برای شرکت هایی که تازه تاسیس شده اند یا شرکت هایی قدیمی که کوچک هستند و درآمدزایی بالایی ندارند , انجام دهید تا هم یکی از اصلی ترین نیاز های این شرکت ها را برطرف کرده باشید و هم کسب و کار جدید خود را داشته باشید .
این ایده چیست ؟ خب این ایده , مسئول روابط عمومی مجازی است اما قبل از توضیح دادن آن باید بدانیم که در کل وظیفه ی یک مسئول روابط عمومی چیست و چرا یک شرکت به این پست حیاتی نیاز دارد ؟

مسئول روابط عمومی :
درواقع نوع و کیفیتی ارتباطی که شرکت ما و ما با دیگران داریم , سرنوشت شرکت ما را رقم میزند . در واقع روابط عمومی برای پاسخ به این نیاز شکل گرفته و همچنین راه ارتباطی مدیریت با افراد داخل و خارج شرکت ها و مجموعه  است .
اما در شرکت های بزرگ این افراد باید همیشه در دسترس باشند و در تمامی جلسات شرکت حضور داشته باشند , اما ایده ایی که ما میخواهیم به شما معرفی کنیم مخصوص شرکت هایی است که بودجه کمی دارند ولی نمیخواهند در عین حال از این سمت و پست مهم چشم پوشی کنند . زیرا رشد و بقای شرکت آنها میتواند به این پست وابسته باشد .

ایده ی جدید نوکاران :
مسئول روابط عمومی مجازی ...! بله درست است , مجازی یا از راه دور ... اما چگونه ؟
خب اول ازهمه باید یک تعریف کلی در مورد این موضوع داشته باشیم .

روابط عمومی مجازی :
وظیفه ی این فرد یا افراد رسیدگی به اموری مربوط به روابط عمومی مانند برگذاری جلسات یا انجام مصاحبه های آنلاین و معرفی خدمات و کالاهای شرکت با استفاده از ابزار های دیجیتال و فضای مجازی , به صورتی که بخش اعظم کار در منزل انجام میشود .

نکات کمکی :
شما میتوانید با طراحی یک اپلیکشن و جمع آوری سابقه و رزومه ی افرادی که در این ضمینه تحصیلات مرتبط دارند , یک بانک جامع تهیه کنید و سپس کارفرماها با مراجعه به شما یا اپلیکیشن شما میتوانند نیروهای لازم خود را برای مدت زمان مورد نیاز خود استخدام کنند , با این کار شما هم یک شغل جدید ایجاد کرده اید و میتوانید راه را برای کسانی که به دنبال شغل دوم و کار در منزل و دورکاری هستند آسان کنید , در نتیجه بازار شما داغ خواهد شد .

نکته :
میزان درآمد مسئول روابط عمومی در آمریکا در سال 2018 به صورت سالانه حدود 95 هزار دلار ( معادل یک میلیارد و چهل و پنج میلیون تومان در زمان تحریر این مقاله ) بوده است ...!

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/44c9edeb362f5242
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.