نوکاران / ایده شغلی

برنامه ریز مراسم یک شغل دوم خاص و جذاب

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

برنامه ریز مراسم شغلی پردرآمد به عنوان کار در منزل

جشن های عروسی سنتی :

شمایی که در شرف ازدواج هستید یا یکی از نزدیکان شما ازدواج کرده اگر از ان ها سوال کنید  میتوانید بهتر این موضوع را درک کنید که خود موضوع ازدواج میتواند باعث استرس فراوانی برای افراد باشد حالا این را نیز در نظر بگیرید که باید برنامه ی غذا و خواننده و خرید لباس و ...... هم توسط عروس و داماد انجام بگیرید و این میتواند باعث استرس بیشتر شود و حتی خیلی جاها ممکن است باعث بد شدن مراسم بشود و این مراسم  یکی از مهمترین مراسم های زندگی یک شخص است و فقط یکبار اتفاق میافتد پس بهتر است که با برنامه درستی پیش برود و به فرد دیگری سپرده شود.

 برنامه ریز مراسم عروسی :

این فرد به شما میتواند هفته ها قبل از عروسی مشورت دهد و برای شما برنامه ریزی کند تا همه چیز مطابق میل شما پیش برود .

مذاکره با فروشنده ها برای انتخاب بهرین مکان برای خرید که بیشتر صرفه جویی مالی را برای شما فراهم میکند و همچنین بهترین کیفیت را به شما ارائه میکند و یا وارد مذاکره شدن با قناد ها برای انتخاب بهترین و به صرفه ترین قناد برای پخت کیک عروسی شما و یا طراحی و دکور سالن جشن شما و رزرو خواننده و سایر امور مربوط به جشن عروسی و ....

و دیگر عروس و داماد میتوانند به خیال راحت به فکر روز جشن خود باشند و بقیه امور را به برنامه ریز مراسم خود بسپرند .

مزایا و معایب :

معمولا بسته به نوع و تخصص برنامه ریز ها  و همچنین میزان تجربه ایی که دارند هزینه ها متغییر است  ولی خب معمولا همه ی اقشار قادر به استخدام یک برنامه ریز عروسی نیستند و بازار هدف  انها فقط قشر محدودی است  اما یکی از پر درامد ترین شغل های اروپاست , اما شما تنها با روزی چند ساعت وقت گذاشتن برای  مذاکره با فروشنده  ها و ... میتوانید کسب درامد داشته باشید و همچنین به هیچ سرمایه ایی نیز نیاز ندارید . این کار میتواند به صورت کار در منزل باشید زیرا خیلی اوقات شما برای مذاکره فقط به یک تلفن نیاز دارید و میتواند به منبع خیلی خوب برای شغل دوم و درامد دوم شما تبدیل بشود.

شما میتوانید با پورسانت هایی که از فروشنده ها نیز میگیرید درآمد خود را مضاعف کنید و درامد کلی شما قرار دادی میباشد و بر حسب توافق شما مبلغ کلی را که به مشتری خود پیشنهاد میکنید شامل هزینه های جانبی و هزینه های شماست.

برای اگهی های استخدام مشابه و پیشنهاد های  شغل دوم  بیشتر میتوانید سایت پرکاران را دنبال کنید.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/183ad1c52965871f
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.