فراتر از کار

بغل کنید و 60 دلار در ساعت درآمد کسب کنید

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

بغل کننده های حرفه ای بچه خرس پاندا

خرس های پاندا یکی از زیباترین انواع خرس ها هستند که متاسفانه به دلیل از بین رفتن زیستگاه آن ها و شکار وقاچاق بی رویه این خرس ها از چین در حال انقراض هستند ولی دولت چین و رسانه های رسمی و غیر رسمی این کشور سال ها در حال اطلاع رسانی درباره این مساله هستند و مراجع قضایی این کشور به شدت با متخلفان و قاچاقچیان برخورد میکند.
در حال حاضر تنها 2000 پاندا در طبیعت زندگی میکند و مراکزی با بودجه های کلان برای نگهداری و حفظ این گونه ی جانوری در چین بوجود آمده است . به غیر از دانشمندان و محققانی که در این مراکز فعالیت میکنند توریست ها نیز میتوانند برای ملاقات با پانداها به این مراکز بروند ؛ همچنین این مراکز 4 نوع دیگر خدمه دارند که کسانی که در این جایگاه ها فعالیت میکنند حقوق و مزایای خوبی دریافت میکنند .

در حال حاضر در کشور چین چندین مرکز در به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند که غیر از محققان به ثبت کننده دیتا ( data entry کسانی که رفتار پانداها را مشاهده می کنند و از آن ها عکس و فیلم تهیه میکنند برای دانشمندان ) ، تمیز کننده ها ، نگهبان ها و در آغوش گیرنده ها . در آغوش گیرنده ها یا بغل کننده های پاندا ساعتی 40 تا 60 دلار درآمد دارند . شاید فکر کنید که چرا پانداها نیاز به بغل کننده دارند . وقتی پانداها در ابتدا از طبیعت به این مراکز آمدند ، نوزاد هایی که از مادر جدا می شدند بعد از چند روز تلف می شدند . با مشاهده دقیق تر رفتار این خرس ها محققان چینی دریافتند که نوزاد این خرس ها بعد از هضم غذا توسط مادر بغل می شود و این آغوش باعث بوجود آمدن جریان  در سیستم گوارشی این حیوان می شود ( مثل یک جور مساژ ملایم در ناحیه شکم ) و چون این نوزادان برای نگهداری دقیق تر و بهتر از مادر جدا می شوند و در فضایی جداگونه برای جلوگیری از مرگ آن ها توسط  خرس های بالغ نگهداری می شوند تا سن خاصی نیازمند مراقبت دائمی هستند .
از این رو افرادی که حداقل دانشی درباره پانداها داشته باشند توسط این مراکز استخدام می شوند و آموزش ها لازم را میبینند و به غیر از حقوق ، حق بیمه  یک ماشین شرکت نیز به آن ها می دهند . ( چون این مراکز طبق قانون خارج از محیط شهری برقرار می شوند برای رفت آمد راحت تر به کارکنین ماشین می دهند )

 

 

نکته مهم : جالب است بدانید وقتی نوزاد پاندایی در یکی از باغ وحش های دنیا متولد میشود ، برای نگهداری در این مراکز توسط FedEx  به کشور چین منتقل می شود

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/98390be156c27be
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.