نوکاران / ایده شغلی

درآمدزایی از "بند بند" انگشت دیگران , شغل قدیمی به روش جدید ویژه بانوان

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

خدمات پدیکور و مانیکور سیار راه جدید درآمدزایی برای خانم ها

زیبایی و بازار آن همیشه یکی از داغ ترین راه های کسب درآمد محسوب میشود , تقریبا هیچ خانمی را نمیتوان یافت , که به سلامت و زیبایی خود اهمیت ندهد و بخصوص یکی از این موارد ناخن ها هستند .
اگر شما به دنبال ایده های شغل دوم و یا دورکاری و کار در منزل هستید میتوانید از مجموعه مقالات سایت پرکاران استفاده کنید و یکی از این ایده ها که در مجموعه نوکاران قصد معرفی آنرا به شما داریم انجام خدمات ناخن در محل یا همان منزل افراد است .

نکات مثبت :

همه خانم ها با واژه پدیکور و مانیکور آشنایی دارند اما همیشه برای انجام آن مجبور هستند تا در نوبت های طولانی سالن های آرایش منتظر بمانند بخصوص اگر دارای فرزند باشند این شرایط برای آنها سخت تر نیز خواهد شد و همچنین اگر شما بخواهید اینکار را برای خودتان راه بیاندازید مجبور هستید هزینه ی زیادی را برای اجاره مکان خود پرداخت کنید در صورتی که شما تازه کار نیز باشید این مشکل برای شما بیشتر خواهد شد زیرا باید مقدار سرمایه ایی را برای پرداخت هزینه های خود در نظر بگیرید و تا وقتی که کسب و کار شما به سود دهی برسد باید هزینه های سرسام آور کرایه را از جیب خودتان پرداخت کنید , پس این کار برای کسی که سرمایه مالی فراوانی ندارد توصیه نمیشد .

اما باید چکار کرد ؟ یعنی من که سرمایه ندارم اما تخصص و علاقه دارم نباید کار خودم را شروع کنم ؟

قطعا جواب ما به شما این است که شما نیز میتوانید کار خودتان را داشته باشید . اما چطور؟
خب شما میتوانید به صورت سیار به این کار بپردازید , یعنی تنها سرمایه ایی که نیاز دارید برای  خرید وسایل کارتان خواهد بود .

چطور این کار را انجام دهیم ؟

شما میتوانید با تبلیغات در فضای مجازی و هم چنین پخش کردن تراکت های تبلیغاتی خود در محله های اطراف خود , خودتان و کسب و کارتان را به بقیه معرفی کنید .
یعنی افراد با شما تماس میگیرند و شما با مراجعه به منزل آنها تمام خدماتی را که یک متخصص ناخن میتواند انجام دهد برای آنها انجام میدهید.

آیا کسی جذب کار من میشود ؟

خب جواب سوال شما را با سوال میدهم , آیا کسی را سراغ دارید که دوست نداشته باشد در این ترافیک از منزل خود خارج شود و در منزل خودش و درجایی که احساس آرامش میکند ناخن هایش را درست کند ؟
البته برای هرکار جدیدی که شما میخواهید شروع کنید و مشتری های شما با آن آشنایی ندارند , بهتر است که تخفیف هایی را در نظر بگیرید که افراد حداقل یکبار ترغیب شوند که به سمت شما بیآیند و بعد از آن , آنها تبدیل به مشتری های دائمی شما خواهند شد اگر کارتان خوب باشد.

این خدمات در آرایشگاه ها به طور میانگین بین 30 هزار تا 100 هزار تومان انجام میشود در صورتی که هزینه های اجاره آرایشگاه را هم باید در نظر بگیرید پس برای شما این سود بیشتر خواهد بود .

فقط این نکته را در نظر بگیرید که باید حتما به سلامت مشتریان خود اهمیت بدهید و حتما از مواد و وسایل تمیز و ضد عفونی شده استفاده کنید اما در مورد مجوز های قانونی میتوانید از مراجع  ذی ربط سوال کنید .

 

نکته :

گرانترین پدیکور دنیا مربوط به شرکت Cherish  که برای مشتری های خود پدیکور با الماس های 10 قیراتی انجام میدهد و قیمت آن 720 میلیون تومان هزینه دریافت میکند

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/5519334a1aff70e9
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.