فراتر از کار

درآمد زایی از موجودات بیگانه و فضایی

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

نگاهی به یکی از شغل های عجیب دنیا " دفتر رسیدگی به امور و ارتباطات موجودات فضایی در سازمان ملل "

در سازمان ملل شغلی عجیبی وجود دارد که از سال 1958 شروع به فعالیت کرده است و این دفتر رسمی چندین زیر شاخه ، زیر کمیته ، کمیته های بررسی ، دانشمندان خبره فیزیک نجومی و کارمند دارد که سیاست های کلی بشر و کشورهای مختلف را در قبال بیگانگان تهیه می کند ولی به طور کلی وظیفه اصلی این اداره ارتقای ضوابط و قوانین فضا و فضانوردی یا موجودات فضایی است که به دلیل خنثی بودن فضای دور کره زمین ( متعلق به هیچ کشور یا دولتی نیست ) کاری بسیار حساس و حیاتی میباشد . جالب است بدانید این دفتر سازمان ملل ، در وین پایتخت اتریش واقع شده است .
همچنین این کمیته وظیفه دارد که با ارسال پیغام های مختلفِ صلح طلبانه در سراسر کهکشان به موجودات بیگانه ( در صورت وجود ) بشر را موجودی صلح طلب نشان دهد . از دیگر وظایف اصلی این کمیته یا اداره نظارت بر استفاده ی درست و صلح طلبانه از فضای اطراف کره زمین است یا پاکیزه نگه داشتن آن ( از زباله های اتمی و فضایی ) است .
اما غیر از وظایف اصلی این دفتر وظایف جانبی یا کوچک دیگری دارد که توسط زیر کمیته ها انجام میگیرید مثلا تحقیقات لازم دانشمندان برای وضع بهتر قوانین فضایی ، یا انتشار مدارک یا تحقیقات رسمی درباره امنیت فضایی سیاره زمین است همچنین وظیفه ی برپایی دوره ها ، سمینار ها ، ورکشاپ ها و ... در این زمینه را دارد ؛ و به زودی قسمتی جدید با عنوان تجسس و نجات آدم ها در فضا به دفاتر خود اضافه می کند .تا به حال شهروندان 50 کشور دنیا در این کمیته به عنوان اعضا ، اینترن ، کارشناس ، فعالیت کردند . از لحاظ علمی معمولا کارکنان این کمیته پس زمینه های متفاوتی از قبیل علوم نجوم ، فیزیک ، مهندسی ، علوم کامپیوتر ، علوم سیاسی ، روابط بین الملل دارند.

 

 

نکته مهم : جالب است بدانید در وبسایت این مجموعه اسامی تمامی اشیای رسمی پرتاپ شده به فضا موجود می باشد.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/7ac405b141528c63
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.