فراتر از کار

درآمد 700 میلیونی شکارچیان ارواح از دنیای مردگان

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

شکارچی روح و شیاطین راه عجیب آمریکایی ها برای داشتن شغل

همیشه در مورد کار های عجیب دنیا خیلی چیزها شنیده ایم اما اینبار میخواهیم در مورد یکی از عجیب ترین کار ها برای شما بگوییم که اگر در مورد درآمد آن بدانید واقعا متعجب خواهید شد .

کاری عجیب اما درآمدزا :
کلمه ی شکارچی برای ما آشنا است اما امروز در مورد شکار کردن حیوانات و ... نمیخواهیم صحبت کنیم . این شکارچی ها برای شکار به دنیای مردگان میروند و ارواح را شکار میکنند !!! جالب است نه ؟؟!!
بله واقعا افرادی در دنیا وجود دارند که برای مبارزه و شکار ارواح شیطانی و پلید  استخدام میشوند و شغل آنها شکار کردن این ارواح و شیاطین است .

وظایف یک شکارچی ارواح :
وظیفه ی یک شکارچی ارواح ابتدا شناسایی فعالیت های فراطبیعی است , معمولا وقتی افراد صدایی ناشناس یا حرکتی در منزل خود مشاهده میکنند این افراد را خبر میکنند و استخدام میکنند . اگرچه خیلی از مواقع این صدا ها بخاطر بی ثباتی عناصر منزل یا وسایل و دکوراسیون قدیمی یا بخاطر دکل ها و مراکز فشار قوی برق و یا گاز و ..... است اما این افراد برای مهم جلوه دادن و واقعی بودن کار خود از لوازم پیشرفته ی فراوانی مانند : دوربین های حرارتی و ..... استفاده میکنند .
آنها باید بتوانند مدارکی ارائه دهند تا ثابت کند که کارشان را انجام داده اند .

درآمد :
این افراد درآمد در حدود 12 تا 50 دلار در ساعت دارند و به نقل از برخی منابع تا 64000 دلار در سال میتوانند کسب درآمد کنند چیزی معادل 700 میلیون تومان در زمان نگارش این مقاله !!!!!!
حتی بعضی از این افراد آنقدر مشهور شده اند که برنامه های تلویزیونی مخصوص خود را دارند .
درآمد از خرافات دیگران آنقدر پرطرفدار شده که خیلی از شبکه های آمریکایی ساعاتی از روز را به این برنامه اختصاص داده اند ...

عجیب :

تنها دانشگاهی که دردنیا رشته ایی برای این افراد دارد دانشگاه , ای دن برگ است که رشته ایی با نام parapsychology  را ارائه میدهد

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/19f7a14559830ca4
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.