نوکاران / ایده شغلی

اخبار فیک را به چالش بکشید / راهی جدید برای مبارزه به اخبار جعلی

تاریخ انتشار: 15 روز پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
4 دقیقه

ایده برنامه ای برای مقابله با جعل اخبار


همه ما در دوران های مختلفی که مسائلی مانند سیل یا بیماری که پیش آمده است دیده ایم که بازار شایعات داغ میشود و مهم تر از آن بازار حرف های جعلی , مثلا وزیر فلان , فلان چیز را اعلام کرد یا گفت وضعیت بد است و ... برای اکثر ما پیش آمده که گاهی دیگر ندانیم کدام خبر و کدام حرف درست است یا جعلی و شاید پیش آمده باشد گاها بعد از هفته ها تکذیب شده و مدت زیادی را استرس فراوانی بخاطر آن تحمل کرده ایم . اما چرا نباید راهی وجود داشته باشد تا همه مردم بتوانند راست یا دروغ بودن یک موضوع را بدانند ؟

شما میتوانید برای اینکار وپاسخ به این نیاز راه چاره ای داشته باشید .
همه ما نماد اعتماد الکترونیک را هنگام خرید های اینترنتی دیده ایم , خب چرا اینگونه نمادی برای افراد مشهور و چهره های سیاسی نداشته باشیم ؟
شما میتواند اصولی را برای خود پایه ریزی کنید و بر اساس آن اصول راستی آزمایی کنید و وقتی که اطمینان حاصل کردید که این فرد واقعا خودش است و واقعی است میتوانید به او کد یا کلمه عبور یا ... را بدهید تا در سایت یا خبرگذاری یا صفحه شخصی که حرفی از او منتشر میشود او بتواند آنهایی را که واقعا مربوط به خودش است با آن امضا کند و مردم بتوانند با کلیک روی آن برای اطمینان از جعلی نبودن سامانه , وارد سامانه شما شوند و ببینند که آیا این مطلب , عکس یا خبر یا ... واقعا به آن فرد تعلق دارد یا صرفا یک شایعه برای بالابردن فالورور ها و تعداد کلیک هاست ؟

فیک نیوزها دردسر همیشگی مردم بوده اند و شما با اینکار میتوانید بساط آنها را جمع کنید و برای حق عضویت سالیانه مبلغی را در نظر بگیرد که هم درآمدزایی کرده باشید و هم کمکی به مردم شده باشد که از چنگ اخبار جعلی رها شوند .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/4e592cde1e1656c8
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.