شغل دوم سلبریتی ها

رضا عطاران و درآمدی خارج از حوزه ی بازیگری بعنوان شغل دوم

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

شغل دوم رضا عطاران و درآمدزایی او

بازیگران به خاطر اینکه امنیت شغلی که ندارند و خیلی وقت ها ممکن است برای مدت طولانی بیکار بمانند , پس برای اینکه در دام مشکلات مالی نیافتند دست به انجام شغل های کمکی و شغل دوم میزنند و ما در مجموعه مقالات شغل دوم سلبریتی ها میخواهیم به سراغ شغل های دوم و دورکاری های این افراد برویم و به شما بیوگرافی کوتاهی از زندگی این افراد ارائه دهیم .

نام : رضا عطاران

تولد :20/02/1347 در مشهد

تحصیلات : دیپلم اقتصاد

رضا عطاران کوچکترین فرزند یک خانواده ی پنج نفره است , او بعد از پایان تحصیلات خود در مقطع دیپلم در رشته ی اقتصاد به تهران آمد تا در دانشکده ی هنر های زیبای تهران  به ادامه تحصیل در رشته ی طراحی صنعتی بپردازد اما بعد از گذشت مدتی دست از تحصیل کشید و به سمت بازیگری و هنر جذب شد و اولین کار خود را با بازی در تئاتر شروع کرد و این کار را در تئاتر حسن حامد شروع کرد و مدتی نیز به این همکاری ادامه داد و در سال 1371 به این همکاری پایان داد .

شروع در تلویزیون :

اولین حضور او در تلویزیون در سال 1369 و در مجموعه بیداران بود که از شبکه دوم سیما پخش میشد اما کاری که باعث پیشرفت او شد شرکت در برنامه هایی مانند پرواز 57 و ساعت خوش مهران مدیری بود .
اما او فقط یک بازیگر نیست , بلکه یکی از کارگردانان موفق نیز هست و اولین تجربه ی کارگردانی او در سال 1376 با برنامه ی سیب خنده بود .

او کارهای فراوانی را در رزومه ی خود دارد که در این مقاله نمیگنجند و هدف ما نیز باز گو کردن کامل بیوگرافی افراد نیست بلکه ما قصدمان در مجموعه شغل دوم سلبریتی ها این است که به شغل دوم این افراد بپردازیم .

شغل دوم رضا عطاران :
آقای رضا عطاران علاوه بر ساختن فیلم های پر فروش و طنز به شغلی دیگر نیز مشغول است , شغل دوم ایشان عکس برداری و فیلم برداری است , ایشان یک آتلیه در تهران دارند و نام خودشان را نیز بر این آتلیه گذاشته اند .

این آتلیه با استفاده از فیلم برداران سینمایی و استفاده از ابزار حرفه ایی فیلم برداری مانند : مینی کری  , استری کم و ..... کار های فیلم برداری از مراسمات را انجام میدهند .

شغل دوم و کارهای دانشجویی و یا کار در منزل فقط مختص افراد عادی جامعه نیست , بلکه سلبریتی ها و هنرمندان نیز شغل های دوم دارند و از آن راه ها کسب درآمد میکنند.

 

منبع : بازده

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/79a8c46c07ca8220
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.