فراتر از کار

زیر بغل بو کنید و پول در بیارید - شغلی از اعماق بینی شما

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش

قاضی های که بو را قضاوت میکنند ...

در مجموعه فراتر از کار در مورد کارها و شغل هایی خواهید شنید شاید تا به حال نام آنها را هم نشیده باشید , در این مجموعه میخواهیم به کلمه " شغل " معنایی فراتر از معنای معمول بدهیم . شغل های خطرناک در کنار شغل هایی آسان و بی دردسر و ...

درکنار این مقالات میتوانید به آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل نیز دسترسی داشته باشید .

در این سری از فراتر از کار میخواهیم در مورد شغلی بگوییم که آسان و عجیب است .

قاضی بو :
همه ما در مورد مشاغل مختلف زیادی ممکن است شنیده باشیم . هر کودکی وقتی از او سوال میشود که دوست داری چه کاری شوی , اولین جواب هایی که خواهد داد این است که میخواهم " خلبان یا دکتر یا آتش نشان یا مهندس " بشوم .
اما شغلی که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم در بین هیچ کدام از این مشاغل جایی ندارد و تاحالا نشنیده اید که کسی بگویید که میخواهیم قاضی بو بشوم .
اما این شغل چیست و چه کاری در آن باید انجام شود ؟

محل کار این افراد شرکت های آرایشی و بهداشتی هستند , این شرکت ها این افراد را استخدام میکنند تا برای آنها قضاوت کنند ...!
در سال 2002 ، عکاسی به نام نانسی ریکا شیف کتابی درخشان از تصاویر سیاه و سفید را منتشر کرد که در طول چندین دهه با توجه به علاقه ای که به مشاغل عجیب دنیا داشت جمع آوری کرده بود .
در یکی از این کتاب ها فردی را با روپوش سفید آزمایشگاهی میبینم که در حال بو کردن زیر بغل یک فرد دیگر است ... عجیب به نظر میرسد , نه ؟!
درواقع او در حال تست کردن دئودرانت یک شرکت بهداشتی است .
البته فقط برای قضاوت در مورد اثر دئودرانت از این افراد استفاده نمیشود , برای محصولاتی مانند : دهانشویه ها , صابون ها , لویسیون ها , دئودرانت ها و دیگر محصولات بهداشتی که با بو و رایحه سر و کار دارند , استفاده میشوند .
این افراد آموزش دیده اند که بوهای بد را از بین 1 تا 10 دسته بندی کنند .
این افراد بعد از یکسال آموزش تخصصی میتوانند به صورت تخصصی به این کار مشغول شوند .

حقوق این افراد :
حقوق این افراد بستگی به بودجه و کار شرکت ها دارد اما معمولا درآمد آنها بین سالانه 19 هزار تا 52 هزار دلار در سال است . ( هنگام تحریر این مقاله معادل 228 میلیون تومان تا 624 میلیون تومان )
 منبع :
گاردین

 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/5a1ebc545b1f7a17
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.