شغل دوم سلبریتی ها

سلطان , علی پروین و شغل دوم

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

شغل دوم علی پروین برای گذران زندگی چیست ؟

افراد معروف و مشهور را همه ی ما میشناسیم از عالم هنر تا عالم ورزش , همه ی ما در مورر شغلی که با آن معروف شده اند خیلی چیزی ها شنیده ایم و چیزی که ما میخواهیم  به آن بپردازیم بُعد دیگر زندگی این افراد بپردازیم , بُعدی که شاید خیلی از ما متوجه آن نباشیم .

این وجه دیگر مربوط به شغل آنهاست اما نه آن شغلی که همه این افراد را با آن ها میشناسیم و بدان معروف هستند , بلکه شغل دوم سلبریتی ها را میخواهیم برای شما معرفی کنیم .

هرچیزی مربوط به شغل دوم و دور کاری باشد را میتوانید در سایت پرکاران به دنبال آن باشید .

همه افراد فکر میکنند که فقط آنها هستند که به دنبال آگهی های استخدام کار در منزل و شغل دوم و کار دانشجویی میگردند در صورتی که سبلریتی ها نیز شغل دوم دارند . در این سری از مقالات مجموعه پرکاران میخواهیم در مورد آقای علی پروین و شغل دومش صحبت کنیم .

نام : علی پروین

تولد : 3/07/1325 در تهران

علی پروین در یک خانواده ده نفره به دنیا آمده است علاقه ی او به فوتبال در سنین کودکی شکل گرفت بخصوص وقتی که منزل آنها به محله دولاب خیابان عارف منتقل شد بخاطر وجود زمین های خاکی فراوانی که آنجا وجود داشت و مورد توجه فوتبال دوستان بود باعث شد علاقه او به فوتبال بیش از پیش قوی تر شود .

او در سن 12 سالگی برای اولین بار وارد تیم عارف شد .

بازی های عالی او باعث شد که در سال 1334 جذب تیم کیان شود و دوسال در آن جا بازی کرد و در بازی با پاس مورد توجه قرار گرفت .

در همین زمان توانست وارد تیم ملی بشود و اولین بازی ملی خود را در سن کم در سال 1969 در مقابل تایلند انجام داد و شروع موفقیت های ملی وی از این زمان بود .

او تقریبا تمام عمر حرفه ایی خود را بازیکن پرسپولیس بود و 18 سال در این تیم به بازی مشغول بود و بعد از آن حتی باز با پرسپولیس خداحافظی نکرد و 17 سال مربی این تیم بود .

بعد از فرشاد پیوس در رتبه ی پر گل ترین بازی کن پرسپولیس قرار دارد .

در سال 1976 توانست یکی از بهترین بازیکنان جام ملت های آسیا بشود و در هر سه برد ایران در جام ملت های اسیا نقش داشت .

علی پروین معروف به سلطان است و 87 بازی ملی و 8 گل دارد که او را به یکی از پر افتخار ترین بازیکنان تبدیل کرده .

اما هدف اصلی ما بررسی شغل دوم این ورزشکار پر افتخار است .

شغل دوم علی پروین :

علی پروین اولین شغل دوم خود را با نمایشگاه و معامله خود رو آغاز کرد و حتی زمانی تمام قرار هایش را در همین نمایشگاه ترتیب میداد . بعد از آن یک مغازه مانتو فروشی در میدان هفت تیر تاسیس کرد اما در حال حاضر سرنوشت این مغازه مشخص نیست که آیا همچنان در تملیک علی پروین است یا نه .

البته شغل دوم علی پروین به اینها محدود نمیشود , او به خرید و فروش ملک نیز مشغول است و حتی دفاتر بیمه زیادی را نیز تاسیس نموده است .

اما یک شایعه نیز به گوش میرسد که ما آن را تایید نمیکنیم و فقط به نقل آن میپردازیم که شنیده شده است که علی پروین و سردار رویانیان قرار است بخشی از سهام پرسپولیس را نیز خریداری کنند .

علی پروین قطعا یکی از افتخارات ورزشی ایران است و دارای شخصیت کاریزماتیکی است که تقریبا باعث به وجود آمدن یک قانون نا نوشته شده که هر مربی جدید برای پرسپولیس استخدام شود اول با علی پروین عکس یادگاری باید بگیرد  . حتی مربی آخر این تیم با علی پروین نشست برگذار کرد !!!!

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/6fef8a746bac1024
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.