شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم انتقام جویان ...! (جرمی لی رنر )

تاریخ انتشار: 6 ماه پیش

شغل دوم جرمی لی رنر

نام : جرمی لی رنر
تولد : ۷ ژانویهٔ ۱۹۷۱
شغل اصلی : هنرپیشه، موسیقی دان و ترانه ‌نویس آمریکایی

بیوگرافی جرمی لی رنر :
و حرفه خود را با حضور در فیلم‌های مستقل از جمله جفری دامر (۲۰۰۲) شروع کرد . رنر نقش‌های مکملی را در فیلم‌های برتر از جمله سوات (۲۰۰۳) و ۲۸ هفته بعد (۲۰۰۷) به ‌دست‌آورد . رنر نامزدی‌های جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی در مهلکه ۲۰۰۸ و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در شهر (۲۰۱۰) را داشته‌ است . فروش فیلم‌های که در آن به ایفای نقش پرداخته‌است، بیش از ۳٬۵ میلیارد دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۹٬۸ میلیارد دلار در سراسر جهان بوده‌است ، و او را به یکی از پول‌سازترین ستاره‌های باکس - آفیس در تمام دوران‌ها تبدیل کرده‌است .

جرمی رنر در مودستو، کالیفرنیا، متولد شد. او بزرگترین فرزند خانواده هفت نفره است و دارای ۳خواهر و ۴ برادر است.  . پدر و مادر او و در ده سالگی او از هم طلاق گرفتند. ملیت او شامل آلمانی، انگلیسی، اسکاتلندی، سوئدی، ایرلندی و پانامایی است. رنر در سال ۱۹۸۹ از دبیرستان Fred C. Beyer در مودستو فارغ‌التحصیل شد. وی قبل از اینکه تصمیم بگیرد بازیگری را دنبال کند، در دانشگاه هاروارد تحصیل کرد و در آنجا در رشته کامپیوتر تحصیل کرد.

شغل دوم جرمی رنر :
او با اینکه از شماره یک های هالیوود است اما در زمان آزاد خود در بازار املاک سرمایه گذاری میکند و آن را به عنوان درآمدجانبی خود انتخاب کرده است .


در سایر مقالات شغل دوم سلبریتی میتوانید در مورد شغل دوم سلبریتی ها و افراد مشهور و چهره ها مطالعه کنید و در کنار این مقالات نیز به هزاران آگهی استخدام شغل دوم و دورکاری دسترسی داشته باشید .ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/3be97c6d7795c3b3
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.