شغل دوم خانگی

شغل دوم خانگی برای علاقه مندان به آشپزی در منزل - قسمت دوم: رشته خانگی

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

تولید رشته های خانگی برای افراد جویای کار در منزل و دورکاری

در جامعه ی امروز اهمیت سلامت و استفاده از غذاهای سالم بسیار رشد داشته و تقریبا میتوان گفت که همه ی افراد به دنبال استفاده از مواد غذایی کامل و سالم هستند .
زیرا غذا فقط برای سیر کردن نیست و اگر به مواد غذایی تشکیل دهنده ی آن دقت نشود میتواند باعث فقر غذایی و ضعف افراد شود , پس غذا هدفی فراتر از سیری دارد و باید خیلی بیشتر به آن پرداخته شود .
فصل پاییز و زمستان فصل خوردن غذاها و آش های داغ خانگی است , آش هایی با خاصیت های فراوان و با قدمت , پس چه بهتر که از موادی برای این غذاها استفاده کنیم که کامل باشند و بتوانند فیبر ها و ویتامین های لازم بدن ما را فراهم کنند تا خواص درمانی آنها بیش از پیش شود .
این ها همه مقدمه ایی لازم برای مطلبی بود که میخواهیم برای شما شرح دهیم و اگر به دنبال ایده های بیشتری بودید , میتوانید در مقالات مجموعه پرکاران در کنار آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری و .... به مطالعه مقالات مناسب خودتان نیز بپردازید .
اگر شما به دنبال درآمدزایی در منزل و شغل دوم و دورکاری هستید میتوانید  با تولید مواد غذایی سالم در منزل , مشغول شوید و از این راه درآمد مناسبی کسب کنید .

در سری دوم مجموعه مقالات " شغل های دوم درآمدزا به طعم غذا " میخواهیم پیشنهاد دیگری برای کار در منزل به شما بدهیم .

تهیه رشته خانگی :
آش رشته غذای پرطرفدار ایرانی که تقریبا در همه مراسمات ما , چه شادی ها و چه غم ها , جای خودش را دارد بخصوص در فصل سرد سال , که همین موضوع میتواند باعث ایجاد شدن فرصتی مناسب برای ما بشود .
ما میتوانیم با تولید رشته های خانگی , دورکاری و کار در منزل خود را
 داشته باشیم .اما چرا یک فرد باید بجای خرید از رشته های صنعتی از رشته های سنتی ما خریداری کند ؟

تفاوت رشته های خانگی با صنعتی :
معمولا ( نه همیشه ) در رشته های صنعتی برای جلوگیری از خرد شدن , آن ها را با آرد معمولی تولید میکنند اما ما میتوانیم با استفاده از آرد کامل  و تولید بهداشتی  این محصولات در منزل خود , به دیگران این دلگرمی را بدهیم که آش آنها علاوه بر سالم بودن , کامل و مقوی نیز هست .

سود مالی ما :

تنها وسیله ایی که ما نیاز داریم یک دستگاه رشته ساز خانگی است که معمولا قیمت آن ( در زمان تحریر این مقاله ) حدودا 70 هزار تومان است , و بقیه وسایل تقریبا در هر خانه ایی یافت میشوند .
رشته هایمان را میتوانیم با قیمت 9 تا 15 هزار تومان به فروش برسانیم , البته این نکته را در نظر داشته باشید که باید بتوانید به مشتری یا خریدار خود توضیح دهید که این رشته ها از آرد کامل و غنی شده تهیه شده اند .
اگر شما مغازه دار باشید میتوانید این رشته ها را در منزل خود تهیه و در فروشگاهتان به فروش برسانید و اگر مغازه و فروشگاهی برای فروش ندارید , میتوانید این محصولات را به فروشگاه های دیگر بفروشید یا از طریق بستر شبکه های اجتماعی به تبلیغ و فروش آنها بپردازید تا بتوانید محصولات تولیدی خود را مستقیما به دست مصرف کننده ها برسانید .

البته وب سایت هایی نیز برای فروش محصولات خانگی وجود دارند که به یک جستجوی ساده میتوان آنها را یافت .

حتما نکات بهداشتی را رعایت کنید تا مشتری های شما همیشه به سمت شما برگردند و حتما از بسته بندی مناسبی که محصولتان را در مقابل حشرات محافظ کند استفاده کنید .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/1b9c6f076eb03756
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.