شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم علیرضا بیرانوند

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

در مورد شغل دوم بیرانوند بیشتر بدانید

علیرضا بیرانوند اصالتا متولد استان لرستان , شهر خرم آباد است و در سال 1371 در 30 شهریور ماه به دنیا آمده است.

اسم کامل او علیرضا صفر بیرانوند است و اسم پدر او مرتضی میباشد.

او در خانواده تقریبا زیر حد متوسط از نظر مالی به دنیا آمد , پس مجبور شد برای تامین هزینه ها درس و مدرسه  را ترک کند و به کار بپردازد , وقتی به تهران آمد به گفته ی خودش در پیتزا فروشی و کارواش کار میکرد .

علیرضا در 20 سالگی ازدواج کرد و اکنون صاحب دو فرزند است .

در دنیایی که ما شاهد این هستیم که بعضی از سلبریتی ها به دنبال خرید و فروش و دلالی ماشین های چند میلیاردی هستند , علیرضا بیرانوند  شروع به خریدن گوسفند و پرورش گوسفند کرده است .

شاید عجیب باشد , ولی به نظر ما بهترین کار ا انجام داده زیرا به تولید پرداخته و توانسته چند نفر را نیز شاغل کند . بر اساس اخبار تایید نشده او حدود 7 هزار راس گوسفند و چندین چوپان دارد .

او اعلام کرده که قصد دارد تعداد بیشتری هم گوسفند خریداری کند و در شهر خود ایجاد اشتغال کند .

دامپروری میتواند سود خوبی به همراه داشته باشد البته به شرطی  که نکات ریز آن را بلد باشیم .

" مجموعه پرکاران کاملترین سایت کاریابی و استخدام ب شغل دوم , کار درمنزل , کار دانشجویی "

برگرفته از طرفداری

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/138c3baf20e1ae19
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.