شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم فرهاد مجیدی بعد از فوتبال

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

شغل دوم فرهاد مجیدی و نتایج مالی او

ورزش کاران را تقریبا همه ی ما به واسطه ی ورزش خیلی میشناسیم و مورد استقبال ما هستند اما تا حالا با خودمان فکر کرده ایم که ممکن است ورزشکاران نیز گاهی شغلی به جز ورزش داشته باشند ؟ تا به حال کنجکاو نشده اید که در مورد شغل دوم این افراد اطلاعاتی به دست بیاورید ؟
خب شما میتوانید در مورد شغل دوم سلبریتی ها و بیوگرافی زندگی آنان در مجموعه پرکاران به اطلاعاتی دست پیدا کنید و درکنار آن به آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل نیز دسترسی داشته باشید .

اینبار میخواهیم به سراغ یکی از فوتبالیست های استقلالی برویم و زندگی نامه و شغل دومش را به شما معرفی کنیم .

نام : فرهاد مجیدی قادیکلایی

تولد : 13/03/1355 در تهران

فرهاد مجیدی در خانواده ایی  شش نفره مازندرانی در تهران به دنیا آمده است .
او به دلیل علاقه ی شدیدش به فوتبال , درس و تحصیل را رها کرد و به دنبال فوتبال رفت .

پدر او نظامی بود و همیشه از او حمایت میکرد و حتی هنگامی که تصمیم به دنبال کردن فوتبال گرفت با اینکه مادرش مخالف بود اما پدرش از او حمایت کرد تا او کارش را در تیم های پایه شروع کند .

شروع فوتبال :
او اولین بازی خود را در تیم کشاورز و سپس تیم بهمن انجام داد و در همان مدت یعنی دوفصل , 7 گل به ثمر رساند و درخشش در همین تیم باعث شد که در سال 1376 جذب تیم استقلال شود در حالی که تنها 20 سال سن داشت و همین حضور مصادف با قهرمانی تیم استقلال در لیگ آزادگان در سال 76 بود .

محرومیتی که باعث رشدش شد :

در سال 1378 در طی بازی استقلال و فجر سپاسی به دلیل اعتراض به داور با رای کمیته انظباطی 10 جلسه از بازی محروم شد و همین محرومیت باعث شد او جذب اتریش شود و نیم فصل برای تیم راپید وین بازی کند .

در سال 79 او جذب تیم الوصل امارات شد و خود را به عنوان یکی از برترین گل زنان تاریخ الوصل تبدیل کرد و 68  گل در لیگ و 40 گل در جام حذفی و 22 گل در رقابت های جام خلیج فارسی به ثمر رساند . همین باعث شد او مدتی دیگر به بازی برای تیم های عربی مشغول باشد . و حتی یک ویلا از شیخ دبی دریافت کرد و اقامت دبی را دریافت کرد.

بازگشت :

در سال 1386 فرهاد مجیدی دوباره به استقلال بازگشت و بازی خود را در این تیم شروع کرد .

زندگی شخصی :

 او دوبار ازدواج کرده و یک پسر و یک دختر دارد . ازدواج دوم او در سال 1390 انجام شد

 

شغل دوم فرهاد مجیدی :

اما شغل دوم فرهاد مجیدی چیست ؟

فرهاد مجیدی به واسطه ی درآمد هایش از تیم های عربی و خارجی سرمایه ی مناسبی دارد و با استفاده از همین سرمایه مشغول کار ساخت و ساز است و ساختمانی را نیز در دبی دارد اما اطلاعات دقیق تری از این بازیکن در دسترس نیست و دقیقا مشخص نیست که چه کار های دیگری را علاوه بر ساختمان سازی انجام میدهد .

 

برگرفته از : فرادید

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/194ac29e3b8efe4c
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.