شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم مهتاب کرامتی

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

روشهای کسب درآمد مهتاب کرامتی

نام و نام خانوادگی : مهتاب کرامتی

تولد : 25 مهر 49

محل تولد : تهران

شغل : بازیگر و هنرمند

سال فعالیت :از سال 76 تا کنون
مهتاب کرامتی در تاریخ بیست و پنجم مهرماه سال ۱۳۴۹ خورشیدی در شهر تهران متولد شد . مهتاب کرامتی در یک خانواده ۵ نفره متولد شده است و دو خواهر دیگر دارد  . او از دوران کودکی به حرفه ی بازیگری علاقه ی زیادی داشت به گونه ای که به همراه خواهر بزرگتر خود در منزل به تمرین و بازی هنرپیشگی می پرداختند .  وی به همراه خانواده خود و به دلیل ماموریت شغلی پدرش " یحیی کرامتی " ، چند سالی را در محله ی گلسار و در شهر زیبای رشت زندگی کرده است. علاقه ی مهتاب کرامتی به بازیگری باعث شد که در دوران مدرسه تئاتر را تجربه کند و به آن نیز علاقمند شد .
مهتاب کرامتی پس از اتمام دوران دبیرستان، در سال ۱۳۶۸ وارد دانشگاه شد و در رشته میکروبیولوژی در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل شد. در دوران دانشگاه علاقه ی او به بازیگری جدی تر شد، به همین دلیل در دوره های آموزش بازیگری که توسط امین تارخ تدریس می شد، ثبت نام کرد . مهتاب کرامتی از آن جا که رشته ی ژنتیک و ویروس شناسی خوانده بود ، به عضویت سازمان جهانی یونیسف درآمد و از سال 85 به عنوان سفیر صلح و حسن نیّت از طرف این سازمان انتخاب شده است.
وی در زمینه های دیگری هنری نیز فعالیت دارد که میتوان به سابقه ی عضویت در گروه ارکستر سمفونیک تهران اشاره کرد . وی برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ دکلمه سمفونی " پیامبر اعظم " که توسط شاهین فرهت تولید شده است را اجرا کرد .
مهتاب کرامتی در تهران صاحب یک مزون لباس زنانه می باشد. وی این مزون را از سال ۱۳۷۳ راه اندازی کرده است که تحت نظر یکی از معروف ترین برندهای پوشاک ، به طراحی و تولید لباس مشغول می باشد . وی از سال ۱۳۸۲ با راه اندازی تولیدی صنعتی لباس وارد این عرصه شده و تا به امروز به غیر از هنر با تولید انبوه پوشاک کسب درآمد میکند .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/3ef7d55222ce523d
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.