شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم نیوشا ضیغمی

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

شرحی کوتاه از زندگی حرفه ای نیوشا ضیغمی

نام و نام خانوادگی : نیوشا ضیغمی
تاریخ تولد : 18  تیر 59
محل تولد : تهران
شغل : بازیگر
سال فعالیت : از سال 83 تا کنون

نیوشا ضیغمی بازیگر مطرح ایرانی در 18 تیر سال 1359 در تهران چشم به جهان گشود . در سال ها اولیه جوانی زمانی که خانم ضیغمی تصمیم به ورود به دنیای بازیگری گرفت ، خانواده او علاقه ی چندانی به این موضوع نداشتند و پدر او کاملا با بازیگری وی مخالف بود ولی مادرش نظر منفی یا مثبتی نداشت و بیشتر به آینده ی مالی او اهمیت میداد که او در آینده شغل پردرآمدی داشته باشد و ترجیح میداد وی مهندس یا پزشک شود .

خانم ضیغمی کار حرفه ای خود را با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان شروع کرد و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری ‌جوزانی معرفی شد . پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعه ی تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی یک خواهر کوچکتر هم دارد که متولد سال 69 است و هم اکنون او نیز بازیگر است ولی به اندازه خواهر بزرگتر خود شهرت ندارد .
از دیگر فعالیت های غیر هنری خانم ضیغمی میتوان به حمایت او از صنایع دستی ایران اشاره کرد . او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات ایران داشت بر لزوم معرفی صنایع دستی کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد.
خانم ضیغمی متاهل است و به غیر از بازیگری صاحب یک مرکز زیبایی پوست و مو خانم هاست که آن جا را با همکاری پزشکان و متخصصان پوست افتتاح کرده است و در مراسم افتتاحیه ی آن بسیاری از بازیگران و هنرمندان از جمله رضا رویگری و ... شرکت کرده اند

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/3adf58e130662eef
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.