شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم پوریا پورسرخ در کنار بازیگری

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

شغل دوم پوریا پورسرخ

نام و نام خانوادگی : پوریا پورسرخ
تولد : 4 / 4 / 56
محل تولد : تهران
شغل : بازیگر سینما
پوریا پورسرخ بازیگر محبوب کشورمان متولد 4 تیر 1356 در تهران است . پوریا پورسرخ دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد و مادرش معلم زبان و پدرش بازنشسته شرکت نفت میباشد . دوران راهنمایی را در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز و مقطع تحصیلی فوق لیسانس خود را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند ؛ هم اکنون آخرین مدرک تحصیلی وی دکترا در رشته فیزیولوژی گیاهی است ؛ پوریا پورسرخ همزمان با تحصیلات دانشگاه بعنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول بکار بود و در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت میکرد .
 بعد از تجربه اولین بازیگری ، یکسال بعد ، سال 1385 در سریال وفا به کارگردانی محمد حسین لطیفی بعنوان بازیگر نقش اصلی حاضر شد که علاوه بر کسب شهرت  , مسیر زندگی اش تغییر داد .
آقای پورسرخ به غیر از بازیگری و نوشتن در نشریات به ورزش نیز علاقه ی زیادی دارد ، از بچگی ورزش رو دوست داشته است و بیشتر فوتبال را دنبال می کرد ، بعد ها به رشته رزمی علاقه مند شد و تا کمربند مشکی پیش رفت ، در سال های اخیر هم بدنسازی را دنبال کرد .
پوریا پورسرخ با اینکه دوست صمیمی علی کریمی هست اما یکی از طرفداران دو آتشه تیم استقلال می باشد و همچنین یکی از طرفداران پروپاقرص تیم رئال مادرید است .
آقای پورسرخ قبل از بازیگری برای مجله ها و نشریات علمی و تخصصی مقاله ترجمه میکرد و محتوا تولید میکرد ولی الان در کنار بازیگری با توجه به تخصصی که دارد و مدرک دکترای فیزیولوژی گیاهی ، به کار طراحی فضای سبز هم مشغول است .

نکته مهم : پوریا پورسرخ در اولین فیلم سه بعدی سینمای ایران ( نام فیلم : آقای الف ) بازی می کند و در نقش " آقای الف " ایفای نقش میکند .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/34ddc10f3932bee2
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.