شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم پیمان معادی

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

نگاهی کوتاه به زندگی حرفه ای پیمان معادی و درآمدزایی دوم او

نام و نام خانوادگی : پیمان معادی

تولد : 9  تیر 1349

محل تولد : نیویورک

شغل : بازیگر، فیلمنامه نویس، کارگردان

سال فعالیت : 1379 تاکنون

پیمان معادی بازیگر ایرانی است که در سطح دنیا با بازی ها خوب خود معروف شده است . او از در یک خانواده ایرانی در نیویورک به دنیا آمد ولی در 5 سالگی به وطن بازگشت . وی در فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است ولی در عرصه های هنری به غیر از بایگری فیلنامه نویسی و کارگردانی را به کارنامه خود اضافه کرده است .
پیمان معادی فارغ التحصیل رشته متالوژی از دانشگاه کرج در سال 73 می باشد . آقای معادی کارش را با نوشتن فیلمنامه آغاز کرد و علاقه اولیه او در هنر فیلنامه نویسی بود و اولین تجربه وی نوشتن فیلمنامه فیلم آواز قو در سال 1379 بود و از تجارب کارگردانی او میتوان به فیلم برف روی کاج در سال 90 اشاره کرد .
 او همچنان می نوشت تا اینکه با اصغر فرهادی آشنا شد ، این آشنایی که ابتدا برای نوشتن فیلمنامه بود با پیشنهاد بازیگری از طرف اصغر فرهادی ، پیمان را وارد عرصه ی  بایگری در فیلم درباره الی کرد . از آن پس او به یک بازیگر موفق در کشورمان تبدیل شد .
پیمان معادی متاهل است و صاحب دو فرزند به نام های : باران و رایان
شغل دوم : حتی با وجود اینکه پیمان معادی یک هنرمند موفق است به دلیل علاقه زیادش به ساعت های مچی ، او در تهران صاحب یک گالری فروش ساعت است و به غیر از بازیگری و هنر از این طریق کسب درآمد میکند .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/475be8b68d1f1b8
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.