شغل دوم سلبریتی ها

علی دایی برای شغل دوم خود چه میکند؟

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

علی دایی و شغل دوم او

علی دایی متولد 1 فروردین ماه سال 1348 است اما این تاریخ تولد شناسنامه ایی اوست و تولد واقعی او 14 بهمن سال 1348 است و زاده ی شهر اردبیل است .
اون بعد از اتمام تحصیلات دبیرستان , در رشته ی مهندسی عمران دانشگاه شریف پذیرفته شد اما به دلیل بازی فوتبال در گزینش رد شد و همان سال در رشته مهندسی کشاورزی در دانشگاه آزاد تهران جنوب دو ترم مشغول تحصیل شد اما در سال 67 با کنکور مجدد وارد دانشگاه شریف در رشته ی متالوژی شد .
و بعد از آن ارشد خود را در رشته تربیت بدنی از دانشگاه آزاد  دریافت کرد .
علی دایی یکبار در سال 81 ازدواج کرد که متاسفانه با شکست مواجه شد و از این ازدواج ناموفق یک دختر به نام دنیز دارد و مجدد در سال 84 ازدواج کرد که این ازدواج خیلی خبر ساز شد زیرا یکی از مجلل ترین  عروسی های آن سال شد و چیزی حدود 100 میلیون تومان آن زمان هزینه شد . از ازدواج دومش یک دختر به نام نورا شد.
او به پنج زبان عربی , آلمانی , انگلیسی , ترکی و فارسی تسلط دارد و البته فرانسه را هم نیمه کار آموزش دیده است .
همه ی ما میدانیم علی دایی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ایران و آسیا است  اما چیزی که باید بدانیم این است که اون در تجارت هم یکی از بهترین هاست .
به گفته ی خود علی دایی از زمانی که دریافتی های حرفه ایی خود را داشت از همان روز اول به توصیه پدرش پول های خود سرمایه کرد و اکنون یکی از بهترین های تجارت ایران است .
او یک کارخانه لوازم ورزشی با برند دایی و خرید فروش مرسدس و مغازه داری بخصوص خرید حق برند نایک و ادیداس در تهران از کار ها و منابع درآمد علی دایی است.
همه ی ها در هر سطحی که باشیم وقت آزادی داریم پس چرا از آن وقت آزاد درآمد کسب نکنیم ؟ میتوانید به جمع مجموعه ی پرکاران بپیوندید و آگهی های استخدام و ایده های شغل دوم و دور کاری برای شیف های صبح و عصر و شب و .... پیدا کنید 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/794310101281358c
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.