نوکاران / ایده شغلی

فرصتی مناسب برای کسب درآمد از مراسم عروسی

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3دقیقه

مربی رقص هماهنگ عروس و داماد ، ایده ایی برای شغل دوم و سرمایه گذاران

قطعا افرادی که به دنبال شغل دوم و درآمدزایی بیشتر هستند همیشه به دنبال شکار موقعیت ها هستند و یکی از این موقعیت ها ، جشن عروسی است .
هر فردی یکبار عروسی میکنید پس برای او مهمترین جشن زندگی اوست و اگر معمولا از نظر مالی قوی باشد به دنبال هرچه بهتر کردن این جشن است .
یکی از این کار ها رقص عروس و داماد است که شاید خیلی برای شما به چشم نیاید ولی هستند افرادی که خیلی به این موضوع اهیمت میدهند و حتی به تازگی مد شده است .
بخصوص افرادی که زیاد در در رقص و حرکات موزون ماهر نیستند از این مورد خیلی استفاده میکنند و مشتری شما خواهند بود .
این کار هم اکنون در کشور های اروپایی و .... درحال انجام است و درآمد متوسط سالیانه این شغل نیز 40 هزار دلار درسال است .
اما در ایران این شغل خیلی معروف نشده و برای رشد کردن جای بیشتری دارد ، پیشنهاد ما در مجموعه پرکاران دو قشر را مورد هدف دارد : یکی افرادی که در رقص و حرکات موزون تبحر دارند  و میخواهند به عنوان شغل دوم از آن ایده بگیریند و دیگری افرادی که سرمایه دارند و میخواهند درآمدزایی بالایی داشته باشند. 
افراد دسته ی اول میتوانند جذب شرکت های خدمات عروسی بشوند و کسب درآمد کنند یا به صورت شخصی از طریق شبکه های اجتماعی به معرفی خود بپردازند و برای خود شاگرد بگیرند .
درواقع کار شما این است که به عروس و داماد قبل از مراسم عروسی آموزش دهید که چگونه باهم هماهنگ برقصند تا رقصی زیباتر و چشم نواز تر را خلق کنند تا در خاطره های همه ثبت گردد.
** هزینه ی یک مربی رقص که بتواند حرکات رقصی را که با لباس عروس کامل معلوم باشد را آموزش دهد تقریبا برای 4 ساعت آموزش تقریبا 150 هزار است البته این هیچ منبع قیمتی نیست و کاملا به شما و توانایی شما و توافق شما با مشتری بستگی دارد. **

برای دسته ی دوم پیشنهاد ما اینست که با راه اندازی یک شرکت خدمات عروسی و انجام تمامی کارهای عروسی مانند : گل زدن ماشین و گرفتن کت و شلوار از خشک شویی و گرفتن نوبت آرایشگاه و ..... که در بخشی دیگر قبلا در مورد آن بحث کرده ایم و میتوانیداز  طریق این لینک به آن مقاله مراجعه کنید .

با سرمایه گذاری در این بخش میتوانید به افراد کمک کنید تا از استرس های روز عروسی خلاص شوند و شما نیز کسب درآمد بالایی داشته باشید . چه کسی اگر به او گفته شود که در منزل بنشین و ما همه ی کارهای عروسی تو را انجام میدهیم ، این را قبول نکند ؟؟

پرکاران منبعی پر از مقالات جذاب و مرتبط به کار و بزرگترین سامانه اسختدامی شغل دوم و کار در منزل و دورکاری و کار دانشجویی ایران

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/15b5eaba0e09a34f
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.