شغل دوم سلبریتی ها

محمد رضا گلزار و شغل های دوم او بعد از بازیگری

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

محمد رضا گلزار برای شغل دوم خود چه کار میکند ؟

نام : محمد رضا گلزار
تولد : 1/1/1356
محل تولد : تهران
محمد رضا گلزار فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک سیالات در مقطع کارشناسی است .
او در خانواده ایی ترک به دنیا آمده و فرزند سوم خانواده است و به گفته ی خود او " اسم من گلزار آذری " است .
او از کودکی به والیبال و اسکی مشغول بود و حتی کارت مربی گری اسکی نیز دارد .
 او قبل از شروع بازیگری به موسیقی علاقه فراوان داشت اما پدرش با او مخالف بود ولی بلاخره او توانست موسیقی را از دبیرستان شروع کند.
نحوه ورود او به بازیگری به سال 79 بازمیگردد وقتی که در خزر شهر به کافه ایی رفته بود آنجا آقای ایرج قادری را دید و از ایشان دعوت کرد که به کنسرت موسیقی اش بیاید در آنجا بود که اقای قادری از گلزار دعوت کرد که در فیلم نرگس و سام بازی کند .
 اما هدف ما در این مقاله در سایت پرکاران این نیست در مورد گذشته ی افراد صحبت کنیم , فقط هدفمان معرفی بیوگرافی خلاصه ایی از ایشان است اما هدف اصلی ما معرفی شغل دوم است.
خب آقای محمد رضا گلزار  به مشاغل مختلفی مشغول است از جمله :
مدتی یک کلوب زیبایی را اداره میکرد و بعد از مدتی رستورانی را نیز افتتاح کرد و همچنین با یک برند مکزیکی  همکاری خود را شروع کرد و دست به تولید پوشاک زد .
او اکنون به مدیرت فروشگاهای go sport که نمایندگی فرانسه است مشغول است . و همچنین یک سالن سولاریوم در دبی دارد .
البته شنیده هایی از فعالیت او در ضمینه برج سازی نیز شنیده میشود.
اگر به دنبال شناختن شغل دوم سلبریتی های دیگر و دیگر مقاله های مرتبط هستید میتوانید سایت مجموعه پرکاران را دنبال کنید و علاوه بر آن به هزاران آگهی استخدامی شغل دوم و دورکاری و کار در منزل ، دسترسی داشته باشید.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/622f8ab823a6f880
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.