فراتر از کار

هنری زنده ,از دنیای مردگان

تاریخ انتشار: 3 ماه پیش

نقاشی و دیگر هنر های تجسمی – بصری با خاکستر مردگان

نقاشی پرتره مردگان با خاکستر آن ها :
آدام براوان یک نقاش و هنرمند است که به مشتریان خود یک راه عجیب و تک را معرفی میکند که با عزیزان از دست رفته خود در ارتباط باشند و به آن ها نزدیک باشند ، او خاکستر مردگان را از نزدیکان آن ها میگیرد و با رنگدانه رنگ های مختلف ترکیب میکند و به عنوان آخرین خاطره ، تصویر پرتره متوفیان را با هنرمندی میکشد و به عزیزان آن ها می دهد . او خود میگوید " این ایده این گونه که به ذهنم رسید که بعضی از مردم خاکستر عزیزان خود را در ظرفی در منزل نگهداری  میکنند تا خاطره آن ها همیشه همراهشان باشد و عزیزان خود را فراموش نکنند ولی اگر از یک نفر اثر هنری خلق شود ، نشان دهنده ی این است که او زمانی زنده بوده و میزیسته است. "
همچنین او سعی میکند از رنگ هایی مورد علاقه فرد مرده در نقاشی بیشتر استفاده میکنند و پشت آن تابلو مینویسد در این اثر هنری از قسمتی از بدن انسان استفاده می شود تا این تابلو اگر از خانواده خارج شد یا به فروش رسید افرادی که آن ها را می خرند در اطلاع باشند که نوع جنسی را خریداری می کنند .

ساخت وسایل سرامیکی مثل لیوان و بشقاب با خاکستر مردگان :

جاستین کرو یک هنرمند در نیومکزیکو ست که با استفاده از ترکیب خاکستر مردگان با روغن جلا ( روغن صیقل دهنده که روی سطح بیرونی کارهای سرامیکی ساخته شده به کار می رود ) او با ترکیب خاکستر با روغن جلا تا به حال توانسته گلدان ، لیوان ، جا شمعی ، کوزه و بقیه اجسامی سرامیکی وظروف چینی دیگر را تولید کند ؛ این ایده از جایی به ذهن این هنرمند رسید که برای انجام یک پروژه هنری او خاکستر 200 نفر انسان فوت شده را با یکد یگر قاطی کرد و از آن ها یک سرویس کامل غذا خوری درست کرد و از آن ها در یک مهمانی استفاده کرد و در آن ها غذا برای میهمانان خود سرو کرد . خود این هنرمند درباره ی این کار میگوید ترکیب خاکستر یک انسان با سرامیک و با استفاده از آن یم اثر هنری یا یک ظرف ساده درست شود و هرروز از آن ظرف استفاده شود خاطره ی آن فرد متوفی بیشتر زنده نگه داشته می شود .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/bc0ed9d196719e4
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.