شغل دوم خانگی

پیشنهاد شغل دوم خانگی با ساخت وسایلی ساده

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

معرفی چند هنر دستی و وسایل دست ساز به عنوان شغل دوم خانگی

هنرهای دستی یا صنایع دستی و هرگونه وسایلی که در منزل و توسط افراد ساخته میشود میتوانند درآمدزایی مناسبی داشته باشند و یک شغل دوم و دورکاری مناسب برای ما باشند .

در سری قبل ما به 10 نوع وسایلی که میتوانید در خانه تولید کنید اشاره کرده ایم , دراین سری میخواهیم ایده های دیگری را به شما معرفی کنیم که میتوانید آنها را خیلی ساده در منزل تولید کنید و شغل دوم خانگی خود را داشته باشید و به درآمدزایی بپردازید .

صنایع دستی ساده خانگی :
1 . ساخت کاور برای لیوان :
همه افراد از سرد شدن چای یا قهوه خود وقتی که مشغول کار یا صحبت هستند شاکی هستند , شما میتوانید با تولید کاور لیوان ها از موادی مثل پشم شیشه و ... که عایق مناسبی برای لیوان ها باشند و مانع تبادل گرمایی یا سرمایی میشوند .
2 . ساخت کاور برای قاشق و ... :
میتوانید با ساخت کاورهای پارچه ایی برای قاشق ها و مسواک ها و امثال آنها , افراد را جذب محصول خود کنید  , زیرا هر کسی برای مسافرت یا سر کار نیاز به یک کاور مناسب برای تمیز نگه داشتن لوازم شخصی خود دارد .
3 . ساخت گلدان با نی یا الیاف طبیعی :
شما میتوانید با ساخت گلدان با استفاده از نی یا الیاف طبیعی امثال آن , گلدان های زیبایی تولید کنید که قطعا پرطرفدار خواهند بود . زیرا شما از ماده ایی از دل طبیعیت استفاده کرده اید تا ماده ایی طبیعی دیگر را به نمایش بگذارید و این زیبا خواهد بود .
4 . ساخت بالش برای عروسک یا بالش های فانتزی :
همه ی انسان از دیدن بالش های عروسکی کوچک که مناسب عروسک هایشان باشد به وجد می آیند و قطعا جذب محصول شما خواهند شد , یا اینکه شما میتوانید نسخه هایی هماهنگ و ست شده با همان بالش های عروسکی را برای کودکان و نوزادان بسازید و این متمایز بودن شما را بیشتر میکند .
5 . ساخت دسته کلید های عروسکی و فانتزی :
گم شدن کلیدها مشکل خیلی از افراد است , همه افراد به دنبال دسته کلید هایی هستند که به چشم بیآیند که هنگام گم شدن به راحتی آنها را ببینند , برای ساخت این وسایل میتوانید از مهره ها و ... استفاده کنید ...

وسایل دست ساز جزء وسایل پرطرفدار هستند و اکثر افراد به خرید این محصولات ترغیب میشوند به شرطی که بتوانید به درستی ذوق و هنر خود را ترکیب کنید تا باعث جذابیت بیشتر محصولاتان شوید , البته در مورد قیمت گذاری باید خیلی تند نروید و سعی کنید میانه رو باشید.
ولی از لحاظ سود دهی برای شما میتواند سود دهی مناسبی داشته باشد , چرا که وسایلی که با هنر ترکیب شده اند همیشه چندین برابر قیمت مواد تشکیل دهنده , ارزش پیدا میکنند .
فروش محصولات :
برای فروش محصولات خود میتوانید یا از طریق فروشگاه ها و یا شبکه های اجتماعی اقدام کنید و یا اینکه یک نمایشگاه خانگی راه اندازی کنید .

نکته : میدانستید یک سوییچ میتواند 560 هزار دلار ( در زمان تحریر این مقاله معادل 6میلیارد تومان ) قیمت داشته باشد ...؟ این سوییچ ساخت فنلاند است و گروهی جواهرساز با بهترین جواهرات آن را طراحی میکنند . این سوییچ مربوط به شرکت آوین است .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/237c7f356f630b87
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.