نوکاران / ایده شغلی

کارواش سیار , شغلی با درآمد ثابت و بالا

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

ایده ایی درآمدزا و بکر به نام کارواش سیار

کارواش سیار :

در زندگی پر مشغله امروز که همه مردم درگیر زندگی پر از عجله خود هستند زیاد وقت ندارند که به کارهای شخصی خود برسند . اما هیچ چیز بدتر از این نیست که کسی روی ماشین شما بنویسد "لطفا من را بشویید " اما بخاطر زمان زیاد کاری خیلی از افراد وقت نمیکنند که به کارواش بروند و بعضا بیشتر این کارواش ها در مکان های دور از محل زندگی افراد هستند و این مشکل را دو چندان میکند , بنابر این بیشتر افراد وقتی را برای به کارواش رفتن صرف نمیکنند یا نمیتوانند .

شما میتوانید به کمک این افراد بروید و یک کسب و کار عالی برای خود راه اندازی کنید و حتی بعد از مدتی آن را به کسب و کار اول خود تبدیل کنید  .

ملزومات شروع این کار :

تنها چیزهایی که شما نیاز دارید تعدادی حوله مناسب و میکرو فیبری و فلچه برای پاک کردن درز و شکاف ها و پمپ فشار آب و تانکر آب و مقداری مواد تمیز کننده است .

چگونگی شروع  به کار :

شما میتوانید با تعدادی عکس مناسب و قرار دادن آنها در صفحه شبکه های اجتماعی و یا چاپ تراکت ها و کارت های تبلیغاتی و پخش کردن آنها در محله های محدوده شما .

البته این نکته را میتوان مد نظر قرار داد که شما باید در ابتدا تخفیف های مناسبی قرار دهید تا مشتریان خود را جذب کنید یا مثلا با یکبار شست و شو دفعه ی دوم را مهمان ما باشید .

قطعا این ایده را خیلی از افراد در ایران به کار نبرده اند و ایده ی بکری است که میتوانید با مشغول شدن به آن درآمد عالی کسب کنید .
و بهتر از آن این است که شما نیاز به  اجاره مکان خاصی ندارید و با ماشین خود میتوانید همه جا خدمات ارائه دهید .

هزینه ی یک کاوارش کامل شامل موتور شویی و شستن داخل و ... حدودا به صورت متوسط 40 هزار تومان است که خیلی از ان صرف کرایه مکان میشود درصورتی که شما شما هیچ هزینه ایی جز خرید مواد شوینده و بنزین ماشین خود ندارید

مجموعه پرکاران خالق ایده های بکر برای افراد مشتاق و جویای کار دوم و کار در منزل

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/517640763ecc9298
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.