شغل دوم سلبریتی ها

شغل دوم شهاب حسینی

تاریخ انتشار: 1 سال پیش

شهاب حسینی نیز شغل دوم دارد

سید شهاب حسینی  در خانواده ایی  6 نفره به دنیا امده و یک برادر و دو خواهر دارد اما فرزند بزرگ خانواده است . او متولد 14/11/1352 در تهران است , اما اصالت خانوادگی او به تنکابن مازندران برمیگردد .

پس از پایان دوران دبیرستان در رشته انسانی وارد دانشگاه شد  و رشته ی روانشناسی را دنبال کرد اما بعد از یکسال از دانشگاه انصراف داد , به گفته ی خود او چون عمویش در کانادا زندگی میکرد و قصد داشت به کانادا مهاجرت کند به همین دلیل از ادامه تحصیل انصراف داد .

او در سال 1374 ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد .

کار خود را با تئاتر های دانشجویی شروع کرد و بعدا از طریق نادر سلیمانی توانست به حرفه مجری گری و بعدا بازیگری وارد شود .

اولین تجربه ی بازیگری او با سریال پس از باران شروع شد اما فیلمی که خیلی به اون اعتبار بخشید و او را به جایزه جشواره " کن " رساند فیلم فروشنده بود .

اما آقای حسینی علاوه بر بازیگری شغل دوم دیگری نیز دارد, شهاب حسینی علاوه بر بازیگری , مشغول کافه داری هم هست .

اون به همراه برادرش یک کافه هنر تاسیس کرده , البته خود شهاب حسینی ادعا میکند که این کافه صرفا جهت هم صحبتی با طرفداران و علاقه مندان هنر است . همچنین اون یک کمپانی فیلم سازی در آمریکا تاسیس کرده و ظاهرا قصد دارد نسخه ایرانی این کمپانی را نیز در ایران افتتاح کند تا به جوانان با انگیزه و دارای استعداد ایرانی کمک کند که به هدف خود برسند و به گفته ی خود او کمکی به ساخت آثاری هماهنگ و در شان فرهنگ غنی ایرانی کرده باشد .

" اگر به دنبال آگهی های استخدام برای کار های نیمه وقت و شغل دوم هستید میتوانید سایت پرکاران را دنبال کنید و همچنین ایده های کسب درآمد جدید را پیدا کنید "

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 1 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/73da5571465dbda8
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.