منهای بهونه

کایل مینارد ورزشکاری که قله ی زندگی را فتح کرد

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

داستان کایل مینارد و موفقیت وی در ورزش و زندگی شخصی

کایل مینارد نویسنده و سخنران و ورزشکار هنرهای رزمی متولد ماه مارچ 1986 در آمریکا و با معلولیت کامل مادر زادی به دنیا آمده است.وی در سنین کم تصمیم گرفت که به دنبال پیشرفت در زمینه ورزش باشد وبرای شروع وارد لیگ آماتور جوانان فوتبال آمریکایی شد و بعد از آن در دبیرستان به کشتی علاقه مند شد و تا سال آخر دبیرستان  در 36 مسابقه نیمه حرفه ای پیروز شد.و در سال 2004 جایزه ی ESPN Espy Award  را به عنوان بهترین ورزشکار معلول دریافت کرد.
مینارد که به دانشگاه جرجیا رفت و در آنجا مشغول به تحصیل شد،در حین تحصیل خود سخنران انگیزشی شد و با بر پا کردن سمینار ها یی در بین مردم محلی معروف شد و در همان برهه ی زمانی در چند برنامه شو تلوزیونی ملی شرکت کرد و به عنوان یک نویسنده و ورزشکار موفق معلول ولی بدون ناتوانی در سطح ملی مطرح شد.
جالبترین قسمت در مورد کایل این است که او با نداشتن دست و پا به کوه نوردی می پردازد و برایش غیر ممکن معنایی ندارد،وی در رشته وزنه برداری و جوجیتسو نیز به صورت حرفه ای دنبال می کند و از مهمترین افتخارات کایل ثبت اسمش در سالن ملی کشتی گیران مشهور آمریکا در اکلاهاما شد.
در سال 2011 او برنامه خود را برای بالا رفتن از قله کوه کلیمانجارو اعلام کرد و برای آماده شدن خود از قله های زیادی در نقاط مختلف ایالت متحده بالا رفت و تمام تجهیزات حرفه ای خود را تست کرد و سرانجام از کوه بزرگ کلیمانجارو بدون هیچ اندام مصنوعی بالا رفت.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/1f3cf19612aa7917
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.