فراتر از کار

کتک بیشتر پول بیشتر "کتک بخورید و کسب درآمد کنید ...!

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

خشم دیگران را تبدیل به منبع درآمدی خود کنید

درگیری های همه روزی ما در محیط کار و اجتماع و یا زندگی , گاهی باعث عصبی شدن ما و از کوره در رفتن ما میشود , اما جالب است بدانید که افرادی هستند در دنیا که از همین مورد کسب درآمد میکنند و این شغل آنهاست , شاید کنجکاو شده باشید که بیشتر در این مورد بدانید .

در سایت پرکاران شما میتوانید به تخصصی ترین مقالات مربوط به کار و آگهی های استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل دسترسی داشته باشید و جستجو برای کار را با خواندن مقالات , لذت بخش تر کنید .
شغل هایی که قرار است از آن ها برای شما نام ببریم از شغل های عجیب در دنیا هستند که شما را واقعا متعجب خواهند کرد .
آیا تا به حال شده که آنقدر عصبانی باشید که بخواهید به دیوار ضربه بزنید تا آرام شوید ؟ خب در کشور چین دیگر لازم نیست به دیوار ضربه بزنید , شما میتواند به انسان ها ضربه و مشت بزنید تا آرام شوید ...!

1 . کتک خور حرفه ایی :
در چین افرادی وجود دارند که کیسه ها و بالشتک هایی میپوشند و شما میتوانید آنها را کتک بزنید ...! این کیسه بوکس های انسانی در مقابل شما می ایستند و شما میتوانید به آنها مشت بزنید و خودتان را خالی کنید .جالب است نه ؟  از سرکار برمیگردید و با مشت زدن به این کیسه های بوکس خشم خود را خالی میکنید و به منزل میروید !
یکی از این افراد حقوق خود را در ماه 20 هزار یوان ( در زمان تحریر این مقاله در حدود 3 میلیون و 200 هزار تومان ) در ماه اعلام میکند , با روزی دو تا سه ساعت مشت خوردن ...!

2 . اتاق خشم :
بعضی از افراد با زدن آرام نمیشوند و با شکستن وسایل آرام میشوند . یک تحقیق انجام شده در اروپا نشان داده که 1500 نفر از افراد مورد آزمایش با شکستن وسایل آرام میشوند و این ایده تبدیل به یک راه درآمدی در بوداپست و سنگاپور شده به این صورت که در رستوران ها و دیگر اماکن عمومی اتاق هایی با نام اتاق خشم طراحی شده اند و شما میتوانید با پرداخت هزینه , وارد شوید و وسایل را بشکنید و خرد کنید تا آرام شوید .

هزینه ها :
یکی از مدیران این اتاق های خشم اعلام کرده است که برای مثال یکی از پکیج هایش به نام پکیج قرار شبانه با قیمت 70 دلار ( 770 هزار تومان در زمان تحریر این مقاله ) است و شما میتوانید دو وسیله الکترونیکی را بشکنید .


نکته :
پرفروش ترین پکیج اتاق های خشم مربوط به روز ولنتاین برای عشاق خشمگین است و بیشترین وسیله ی مورد توجه برای شکستن در این شب , وسایل سرامیکی بوده است .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/6033a7b96f68d46e
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.