نوکاران / ایده شغلی

استخراج طلا از ضایعات بعنوان شغل دوم

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
4 دقیقه

بازار قطعات سوخته راهی برای درآمدزایی از این گنج پنهان

ایده های جدید خیلی از ما دور نیستند فقط کافی است کمی به اطرافمان دقت کنیم تا بتوانیم آنها را پیدا کنیم . در هر چیزی یک موفقیت و یک موقعیت برای رشد نهفته است به شرطی با دقت به آن توجه کنیم .

در ایده ی جدید نوکاران میخواهیم توجه شما را سمتی ببریم که شاید برای شما خیلی شناخته شده نباشد و خیلی عجیب به نظر برسد ، این کار خرید و فروش قطعات سوخته دیجیتالی مانند قطعات سوخته کامپیوتر و گوشی و ... است .

شاید تا دیروز شما این قطعات را دور می انداختید یا حتی اگر کسی به شما میگفت که آنها را به من بدهید ، شما با خودتان میگفتید حتما آن فرد دیوانه شده است .

اما اگر به شما بگوییم گنجی در قطعات سوخته وجود دارد احتمالا نظرتان عوض میشود .

در هر  یک کیلو قطعه الکترونیکی تقریبا 4 تا 8 گرم طلا وجود دارد و این تنها بخشی از مواد متشکله ی آنها است ، همچنین فلزات دیگری مانند سرب و نقره را نیز در آنها میتوان یافت ، پس واقعا دور ریختن آنها کار به صلاحی نیست .
خب از این ایده چگونه کسب درآمد کنیم :

خیلی از کارگاه ها و کارخانه های فعال در این ضمینه وجود دارند که این قطعات را از شما خریداری میکنند و با ذوب و بازیافت این قطعات سوخته ، طلا و سایر فلز های گران بها را استخراج میکنند .

البته در گذشته فقط چین خریدار این قطعات بود و پرداختی آنها به شما به دلار بود ، درنتیجه شما میتوانستید درآمد خیلی خوبی از این بازار داشته باشید اما امروزه با فراگیر شدن دانش استخراج طلا و ... از این قطعات سوخته  تقریبا در هر شهری میتوان کارگاه های بازیافت این قطعات را یافت اما هنوز هم میشود از این بازار کسب درآمد داشت .
قدم های اولیه برای شروع کار :

شما برای شروع اینکار ابتدا باید بازار خریدار خود را پیدا کنید و با شرکت ها و کارگاه هایی که این قطعات را خریداری میکنند وارد مذاکره شوید تا ابتدا قیمتی را که آنها از شما خریداری میکنند به دست بیاورید که بدانید در هنگام خرید این قطعات از مشتری های خود چقدر امکان مانور دادن دارید ، سپس میتوانید به فروشگاه ها و تعمیرگاه ها مراجعه کنید و قیمت رقابتی خودتان را به آنها ارائه دهید و همچنین شما نباید از منازل افراد نیز غافل شوید ، میتوانید با تبلیغات در شبکه های اجتماعی به خرید قطعات الکتریکی سوخته ی افراد بپردازید .

اگر به دنبال راه های جدید درآمدزایی و کسب درآمد هستید یا خواهان آگهی های استخدام شغل دوم و کار در منزل و دورکاری و کار ویژه معلولین هستید میتوانید سامانه پرکاران را دنبال کنید.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/691ac2d973ba1c71
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.