سوالات متداول

سوالات متداول شما

تاریخ انتشار: 2 سال پیش

لطفا قبل از تماس یا ارسال درخواست پشتیبانی سوالات متداول را مطالعه نمایید

آیا برای ثبت آگهی باید هزینه ای پرداخت کنم
خیر.ثبت آگهی بعنوان کارفرما و کارجو کاملا رایگان است و شما میتوانید حتی بعد از مدت درج شده در آگهی تمدید آنرا نیز بصورت رایگان انجام دهید.

آگهی ایجاد کرده ام اما پیامک کد تایید دریافت نمی کنم
علت ارسال نشدن پیامک معمولا استفاده از کاراکترهای غیر عددی در شماره تلفن می باشد.لطفا برای اطمینان از ورود صحیح شماره تلفن همراه آنرا با فرمت 09121234567 وارد نمایید.
نکته اینکه محدودیتی در دریافت پیامک برای شماره تلفن های ایرانسل یا همراه اول و رایتل و تالیا وجود ندارد.
اگر با رعایت فرمت ذکر شده باز هم برای شما کد تایید فعالسازی ارسال نشد از منوی پشتیبانی در بالای سایت اقدارم به ارسال درخواست بررسی نموده یا با شماره تلفن 88140056-021 تماس گرفته تا مشکل شما برطرف گردد.

آگهی ام تا چه زمان در پرکاران نمایش داده می شود
آگهی ها بصورت پیشفرض بمدت یک ماه در پرکاران نمایش داده می شود.لذا اگر درخواست نمایش آگهی برای مدت بیشتری را دارید پس از اتمام این مدت می توانید بصورت رایگان آگهی خود را تمدید یا مجددا ثبت نمایید.

آگهی ام توسط پرکاران تایید نمی شود
در مواردی عدم رعایت قوانین ثبت آگهی میتواند مانع از انتشار آگهی شما شود که میتوانید در اینصورت با ارسال پیام از طریق منوی پشتیبانی بالای صفحه و یا تماس با شماره تلفن 88140056-021 مورد را پیگیری و برای رفع آن اقدام نمایید.

تصاویر آگهی ام حذف شده است
تصاویری که مرتبط با موضوع و متن آگهی نبوده و یا در مالکیت غیر می باشد حذف می شود.اما شما میتوانید در هر زمان با جایگزینی تصاویر مناسب آگهی خود را بصورت عکس دار منتشر نمایید تا بازدیدهای بیشتر و در نتیجه تماس های بیشتری داشته باشید.

 

ثبت دیدگاه

نویسنده

حمید لواسانی
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/18d02de63304f692
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.