شغل دوم سلبریتی ها

استیون سیگال و شغل دوم متناسب با اندامش

تاریخ انتشار: 2 ماه پیش

شغل دوم استیون سیگال

نام : استیون سیگال
تولد :     ۱۰ آوریل ۱۹۵۲
شغل اصلی : تهیه‌کننده فیلم، گیتاریست و بازیگر

استیون فردریک سیگال در 10 آوریل 1952 در لانسینگ ، میشیگان ، متولد شد , او  فرزند تکنسین پزشکی پاتریشیا (1930–2003) و معلم ریاضیات دبیرستان ساموئل سیگال (1928–1991) بود . مادر وی از نژاد هلندی ، انگلیسی و آلمانی بود ، در حالی که پدرش روسی بود که به ایالات متحده نقل مکان کرده بود هنگامی که پنج ساله بود ، او با والدینش به فولرتون ، کالیفرنیا نقل مکان کرد. مادرش بعدا به مجله People گفت که ، قبل از انتقال ، سیگال ضعیف بود و از آسم رنج می برد: "در آن زمان او یک بچه ضعیف بود. در نوجوانی ، او زمان زیادی را در گاراژ خود به گوش دادن به موسیقی راک بلند سپری کرد. با این حال ، هنگامی که با یک پیرمرد ژاپنی دوست شد , تشویق شد که از ژاپن دیدار کند.

استیون سیگال بیشتر از سه دهه است که با فیلم‌های اکشن و پر زدوخورد هوادارانش را به هیجان می‌آورد، سیگال برای ایرانی‌ها نیز شخصیت بسیار شناخته شده‌ای است و طرفداران زیادی دارد. اگر از طرفداران قدیمی استیون سیگال هستید و خاطرتان باشد، اولین بار استیون سیگال را در فیلم «فراتر از قانون» محصول سال ۱۹۸۸ دیدیم. این فیلم موفقیت بسیار زیادی برای استیون سیگال به دنبال داشت و جای پای او را در سینمای اکشن محکم کرد.

سبک زد و خوردهای استیون سیگال در فیلم‌هایش همیشه جذابیت خاصی برای هواداران داشته و دلیل این امر تخصص ویژه استیون در هنر رزمی آیکیدو است. سیگال وقتی جوان بود به ژاپن رفت در نزد بهترین استاتید آیکیدو، توانست دان ۷ این ورزش رزمی را بدست آورد.

شغل دوم استیون سیگال :
این بازیگر معروف در واقع یک پلیس نیمه وقت است. او بیش از یک دهه معاون ، کلانتر لوئیزیانا بوده است. همچنین به آموزش هنرهای رزمی به پلیس ها نیز مشغول است .در سایر مقالات شغل دوم سلبریتی میتوانید در مورد شغل دوم سلبریتی ها و افراد مشهور و چهره ها مطالعه کنید و در کنار این مقالات نیز به هزاران آگهی استخدام شغل دوم و دورکاری دسترسی داشته باشید .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/4c8c2a5d04d4f15b
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.