نوکاران / ایده شغلی

درخانه بازی کنید و درآمد داشته باشید

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

کار در منزل و افزایش درآمد در منزل برای بازی بازها

گیم تستینگ به معنی آزمودن خطاها و مشکلات رایج در بازی های رایانه ای است که در چند مرحله انجام میشود و هم درمرحله ساخت بازی تستینگ انجام میشود هم در مرحله انتشار بازی از گیم تستر ها استفاده می کنند.ولی داشتن در آمد با بازی کردن فقط مختص آزمودن بازی نیست و یک بازی کن حرفه ای میتواند به عنوان یک تِستر ساده کار کند و درآمدی به‌عنوان ماهیانه دریافت کند یا با شرکت در یک تورنمنت، پولی برابر با ۱۰۰٬۰۰۰ دلار و بعضاَ بیشتر دریافت کند.ولی این مهارت یک فرایند تخصصی است شما نمیتوانید وقتی صرفا در یک یا چند بازی خوب هستید دنبال این حرفه بروید برای تست بازی شما باید تمام مراحل بازی را با تمامی شرایط موجود در همه ی لول های سختی انجام دهید تا متوجه اشکالات و نواقص بازی شوید.
غیر از تستینگ بازی برخی بازی کن های آنلاین حرفه ای دنیا از باز خود را زنده در وبسایتشان پخش میکنند و یا ویدیو ضبط شده از بازیشان را در صفحات مجازی خود میگذارند واز این راه طرفدار های همیشگی و پرو پت قرصی دست و پا میکنند و با تبلیغات گسترده درآمد خوبی در ماه در می آورند. بهترین روش برای این کار نیز استفاده از بزرگترین پلتفرم برای چنین کار توییتچ (Twitch) است. چرا کسب درآمد از راه پخش زنده و تبلغات سخت است؟؟ زیرا ایجاد مخاطب برای یک پخش زنده زمان بسیار زیادی می طلبد. شاید ماه ها بگذرد و شما نتوانید بیشتر از 10 مخاطب داشته باشد، و باید ماه های بسیار بیشتری بگذرد که تعداد مخاطبان شما به عدد 100 برسد.
حقیقت این است که بسیاری از افراد حتی نمی توانند به چنین سطحی برسند و زود انصراف می دهند؛ زیرا برای به دست آوردن پول باید حداقل چندین هزار بیننده داشته باشید.
 متاسفانه پخش زنده بازی های ویدیویی به شدت اشباع شده است. چرا کسی باید بازی شما را ببیند در حالی که می تواند در حال تماشای چندین پخش زنده معروف و هیجان انگیز دیگر باشد؟
پس اگر به دنبال کسب درآمد از راه بازی کردن هستید سعی کنید از روش ها امتحان شده که جواب خوبی نگرفتند استفاده نکنید و با یک جستجو ساده میتوانید با بستن قرارداد با شرکت های بازی سازی بزرگ در ایران با بازی کردن خود به راحتی کسب درآمد کنید.

 

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/1ba645647b2e1e24
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.